Sedat Doğan: Çok pişmanım, kızıma kavuşacağım günü bekliyorum!

Sedat Doğan, Brezilya’da kaldığı hapishaneden annesine mektup yazdı. Doğan mektubunda Işın Karaca’dan olan kızı Mia’ya kavuşacağı günü merakla beklediğini belirtti.

Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalanmıştı ve hapse atılmıştı. Kaldığı hapishanenin rahibi aracılığıyla annesi Hicran Doğan’a 5 sayfalık bir mektup gönderdi. Doğan, mektubundan kızı Mia’ya olan özlemini de dile getirdi. Hatalarından dolayı pişman olduğunu belirten Sedat Doğan, kızına olan özlemini şöyle dile getirdi: “Benim güzel kızım. Hayatımın anlamı. Sana söz veriyorum, hayatın boyunca sana bir daha yokluğumu hissettirmeyeceğim. Çok yakında döneceğim.”

1 AY SONRA HAPİSTEN ÇIKACAK AMA…

Sedat Doğan 1 ay sonra kaldığı hapishaneden çıkacak ama yasalar gereği 6 ay daha Brezilya’dan ayrılamayacak. Adli kontrol sebebiyle 6 ay boyunca her gün emniyet birimlerine giderek imza verecek.

1 MİLYON TL BORÇ BIRAKTI!

Sedat Doğan’ın eski eşi Işın Karaca’ya 1 milyon TL borç bıraktığı önceki gün ortaya çıkmıştı. Karaca konula ilgili, “Kızımın velayetini alabilmek için boşanırken Sedat’a tüm servetimi, o güne kadar kazandığım her şeyimi vermek zorunda kaldım. Hayata sıfırdan başladım. Bir tek pırlanta yüzüklerimi satmadım çünkü onlar kızımın geleceği” dedi
59d7624267b0a9176c15e66a


Bir Cevap Yazın