Şehre dönüşü Ege Perla’da

Ege Perla’nın muhteşem Lego Festivali etkinlik boyunca çocukları büyüledi.

İzmirlilerin buluşma noktalarından biri olan Ege Perla Vakko Patisserie, Diva’nın organizasyonu ile keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Seçkin davetlilerin, çocukları ile birlikte eğlenceli vakit geçirdiği etkinlikte, özel olarak hazırlanan ikramlar konuklardan tam not aldı. Bu güzel buluşmada an-neler Vakko Patisserie’nin nefis lezzet-lerini deneyimlerken, çocuklar da Ege Perla’da 12 Ekim’e kadar devam edecek Lego Festivali’nde eğlenceli dakikalar yaşadı. Çocuklar, festivalde eğlenceli şovlara ve kostümlü Lego karakterlerine hayran kaldı.

ÖzkanEge Perla’da gerçekleşen Lego Festivali’nde çocuklar oldukça keyiflilerdi. Festivalde çocukların en çok ilgisini çeken şeylerden biri de kostümlü lego karakterleri oldu.

Etkinlik boyunca anneler sohbet ederken, çocuklar; LEGO City alanında şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO Friends alanında LEGO parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı buldular. Gün sonunda çocuklara Tırtıl Kids’ten kitap hediye edildi…


Bir Cevap Yazın