Rita Ora turne yorgunluğunu The Bodrum Edition’da atıyor

Şarkıcı ve Oyuncu Rita Ora, kız kardeşi Elena Ora ile birlikte Phoenix albümünün dünya turunun yorgunluğunu Bodrum’um turkuaz koyu, Tilkicik’de bulunan The Bodrum EDITION’da atıyor.

Rita Ora post

Phoenix albümünün dünya turu kapsamında 45 konser veren dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Rita Ora lüks bir inziva için Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan The Bodrum EDITION’ı seçti.

Seyahatlerinin özel anlarını Instagram’a taşıyan Rita Ora ve kız kardeşi Elena bol bol paylaşım yaptı. Rita Ora Instagram hesabında geceliği 14.000 Euro olan Villa’nın bahçesinden fotoğrafını paylaştı.

  Elena Ora post

Rita Ora ve kız kardeşi Elena bu sezon the Bodrum EDITION’ı tercih eden, aralarında Kate Moss’un kız kardeşi Lottie Moss, Cressida Bonas, ünlü DJ Benji B, Bob Geldof’un kızı Pixie Geldof, Nick Grimshaw and modacı Henry Holland, Nathalie Kelley gibi isimlerin yer aldığı VIP misafir listesine dâhil oldu.

Yalikavak Suite Living Room at The Bodrum EDITION

The Villa at The Bodrum EDITION – Ana Özellikler/Notlar:

  • Geceliği 14 000 Euro’dan başlayan
  • Ege denizi manzaralı 4 yatak odası
  • 3 katlı bir alana yayılmış, özel havuzu ve bahçesi, iki oturma odası, giyinme alanı, yemek odası ve mutfağın yanı sıra bir hizmetçi ve şoför odası bulunmaktadır.
  • Villa’nın ayrıca kendine özel bir Sauna ve Hamam’ı bulunuyor.

Bungalow Pool at The Bodrum EDITION


Bir Cevap Yazın