Rihanna’dan yeni koleksiyon

Rihanna genel

Rihanna, değeri 1 milyar dolara ulaşan iç çamaşırı markası Savage X Fenty’nin yeni koleksiyonunu defile ve sahne performanslarından oluşan bir davetle tanıttı.

Dokuz Grammy ödüllü şarkıcı ve iş kadını Rihanna, kendi iç çamaşırı markası Savage X Fenty’nin yeni koleksiyonunu muhteşem bir şovla tanıttı. İlk önce markasını kamera karşısına geçerek kendi üzerinde tanıttan Riri’nin özel defile şovuna birçok ünlü model ve şarkıcı katıldı. 2019 yılında ilk defilesini gerçekleştiren Savage x Fenty, bu yıl Savage x Fenty Show Vol.3 ismiyle iddialı bir şekilde devam ediyor. Her bedenin güzel ve çekici olduğunu savunan marka, iç çamaşırı dünyasına girdiğinden beri büyük bir başarı yakaladı.

Oldukça cesur tasarımların yer aldığı koleksiyonların defileleri ise büyük birer şov haline geliyor. Bir dönem Victoria’s Secret’ın yaptığı gibi şovlarını yıllık olarak gerçekleştiren Rihanna, pek çok yıldız isim eşliğinde gösterişli atmosferi geri getirmiş oldu. Bu yıl Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Erykah Badu, Precious L., Vanessa Hudgens ve Normani gibi isimlerin katıldığı defilede ayrıca müzik performansları da sergilendi. Şovda performans yapan isimler ise Naz, Daddy Yankee, Bia, Jaxmine Sullivan, Ricky Martin ve Jade Nova idi.


Bir Cevap Yazın