Raisa Vanessa ve Atasay’ın ışıltılı iş birliği

01. Simay Kamer, Raisa Sason, Atasay Kamer, Vanessa Sason

Raisa Vanessa x Atasay iş birliği ile hazırlanan, Art deco esintileri taşıyan kapsül koleksiyon Türk mücevher dünyasına güçlü bir damga vurmaya hazırlanıyor

Atasay ve Raisa Vanessa markası yaptıkları iş birliğiyle güçlü ve modern kadının ruhunu yansıttığı yepyeni kapsül koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunuyor. Raisa Vanessa’nın modern ve zamansız tasarımlarını Atasay’ın mücevher konusundaki ustalığında buluşturan koleksiyon ilhamını Art Deco kültüründen alıyor. Koleksiyon Galata Ecole St Pierre Hotel’de gerçekleştirilen davetle, Atasay CEO’su Atasay  Kamer, Simay Kamer, Raisa Sason, Vanessa Sason ve cemiyet hayatının katılımıyla tanıtıldı.

Her biri birbirinden özel 25 parçadan oluşan koleksiyonda yer alan Art deco çizgiler şehirli ve güçlü Atasay kadınına günün her anına uygun seçenekler sunarken, koleksiyonun bir başka ilham kaynağı olan duality kavramı dikkat çekiyor. Altının Raisa Vanessa’nın güçlü çizgileri ile ölümsüz bir esere dönüştürdüğü koleksiyonda yer alan yüzük, küpe ve kolyeler çabasız şıklığın anahtarını sunuyor. Zanaatkarlığa odaklanan koleksiyon, modanın ve sanatın çağdaş temsilcileri olarak moda dünyasıyla buluşuyor.

Raisa Vanessa’nın güçlü yüksek moda kültürü ile, Atasay’ın uzman ve ödüllü tasarım ekibinin ustalığı ve kusursuz el işçiliği ile hayata geçen kapsül koleksiyon heykelsi formlarla dikkat çekerken, malahit, lapis lazuli gibi değerli taşların asimetrik geometrilerde buluştuğu tasarımlar, kadınların her gününde, gündüzden akşama her anlarına eşlik edecek ve stil ilhamları veriyor.


Bir Cevap Yazın