PROF. DR. OSMAN MÜFTÜOĞLU VE ECE VAHAPOĞLU, CENTRUM İÇİN BİR ARAYA GELDİ

01 Ece Vahapoğlu, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Gülden Duykan kopya

GSK Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Gülden Duykan’ın ev sahipliğinde ve Ece Vahapoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen özel buluşmada Prof. Dr. Osman Müftüoğlu “Sağlıklı Bir Yaşamda Vitaminlerin Önemi”ne ilişkin önemli bilgiler verdi.

GSK Tüketici Sağlığı bünyesinde tüketicilerle buluşan Centrum sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyona çok sayıda ünlü isim katıldı.

Açelya Akkoyun, Hande Subaşı, Pınar Hotiç, Burcu Şendir, Hülya Kalyoncu gibi isimlerin katıldığı etkinlikte Prof. Dr. Osman Müftüoğlu günümüzde sağlıklı bir yaşam için multivitaminlerin zamanında ve yerinde kullanılması gerektiğini belirtirken, doğru multivitamini seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda da akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

Gerçekleştirdiği konuşmada doğru vitamin seçiminin kaliteli bir yaşam için çok önemli olduğunu ifade eden Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, bilinçsiz vitamin kullanımın vücutta sorunlar yaratabileceğini belirterek, “Sağlıklı bir yaşam için vitamin ve multivitaminlerin doğru ve yerinde kullanılması olmazsa olmaz.” dedi.


Bir Cevap Yazın