Plaj stiliniz için gereken her şey

plaj modası Penti

Sabır ve umutla beklediğimiz yaz mevsiminin gelmesiyle plaj modasının en merak edilenlerini sayfamızda yer verdik.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatil fikirleri kafamızda uçuşmaya başladı. Bir yandan nereye gidip tatil yapacağımızı düşünürken diğer yandan da plaj trendlerini takip ediyoruz.

Bu yıl plaj modası çok hareketli. Bikini ya da mayo seçerken sadece modeline, desenine değil vücudunuza uygunluğuna da dikkat etmelisiniz. Beğenip aldığınız ürünler vücudunuza uymazsa hayal kırıklığı yaratabilir. Ayrıca nerede giyeceğinizi de göz önünde bulundurmanız iyi olabilir.

Bu yaz plajlarda yüksek belli bikiniler ve bol bol mayo çeşitleri göreceğiz. Tek omuzlu mayo modelleri, karında bağlanan mayolar ve bikiniler, önden bağlamalı mayo trendleri, uzun kollu iki parçadan oluşan trendler karşımıza çıkıyor. Kırmızı, hardal sarısı ve kiremit tonları ile pastel tonlar bu yıl kumsalların vazgeçilmez renkleri olacak. Sezonda yer alan soft renkler ve romantik desenler ile tasarımlara daha feminen bir hava katıyor. Tasarımlarda sezonun vazgeçilmezi göz alıcı parlak renkler yenilikçi desenler ile birleşerek heyecan verici tasarımlar ortaya çıkarıyor. Siyah, çikolata ve kahverengi renkler hem mayo da hem de bikini de dikkat çekici olarak karşımıza çıkıyor.

Çanta, şapka gibi plaj aksesuarlarında ise en çok göze çarpan hasır ürünler olacak. Ayrıca sandalet ve terliklerde bundan etkileniyor.


Bir Cevap Yazın