Pijamalara yaz geldi!

Tchibo_Organik Pamuklu Şortlu Pijama Takımı

Tüm gün rahatlığın simgesi pijamalar, Tchibo’nun rengarenk tasarımları ve organik pamuklu doğal kumaşlarıyla yazı evlere taşıyor. Hem kadın hem de erkekler için farklı modellerde tasarlanan pijama ve şort takımları, evde ne giysem diye düşüneneler için şık bir alternatif.

Yazın göz kırpmasıyla birlikte pijamalar da renklendi. Tchibo’nun pamuğun yumuşaklığını ve doğallığını üzerinizde hissedeceğiniz şort ve pijama takımları, tasarımları ile de evde geçirdiğiniz zamana ekstra konfor katacak.

Erkekler için hem pijama hem şort takımlar
Koleksiyonda erkekler için baskılı ve yüzde 100 pamuk içeren ekoseli olmak üzere iki farklı modelde pijama takımı buluyor. Yüzde 100 organik pamuktan oluşan çizgili seçeneği de bulunan şort takım ise nefes aldıran, yumuşak yapısıyla erkeklerin yaz aylarında vazgeçemeyeceği bir rahatlık sunacak.

Desenli şort takımlarla kadınlar daha özgür
Kadınlar bu yaz Tchibo ile konforun keyfini çıkaracak. Jarse puantiye ve desenli olmak üzere iki farklı modelde tasarlanan Tchibo kadın şort takımları, canlı renkleri ve doğal pamuklu dokularıyla hem şık hem de tarz bir görünüm sunacak.

Pijama Takımlarına www.tchibo.com.tr internet mağazasından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşılabiliyor.

Organik Pamuklu Şortlu Pijama Takımı (Kadın): 119,95 TL
Ekoseli Pijama Takımı (Erkek):129,95TL
Baskılı Pijama Takımı: 149,95TL
Pijama Şort GOTS: 129,95


Bir Cevap Yazın