Pietro Alba yeniden başkan seçildi

00 Rebii Akdurak, Valerio Giorgio, Enriko Aliberti, Bülent Akgerman, Dürrin Ulema, Şahika Aşkıner, Pietro Alba, Buket Kasalı

İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği, olağan genel kurul toplantısı sonucunda yeni yönetimi belirledi. Pietro Alba, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. İtalya’nın İzmir Konsolosu Valerio Giorgio’nın da katıldığı, divan başkanlığını iş insanı Moris Bencuya’nın üstlendiği genel kurul, Renaissance İzmir Hotel’de organize edildi. 2019/2020 yılı mali ve faaliyet raporları ile 2021 yılı faaliyet planının ve bütçesinin onaylandığı kurulda, odanın yeni adının İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği olmasına karar verildi. Kullanılan logoya ise İtalyan Odalar Birliği Sistemi logosunun eklenmesi oy birliğiyle kabul edildi. Olağan genel kurulun ardından gerçekleşen ilk toplantıda Pietro Alba, yeniden başkan seçildi. Yeni yönetimde Rebii Akdurak başkan yardımcısı, Enriko Aliberti sayman olarak görevlendirildi, yönetim kurulu üyeleri ise Buket Kasalı, Bülent Akgerman, Dürrin Ulema, Erdal Kardaş, Işın Yılmaz ve Şahika Aşkıner oldu. Toplantının ardından açıklama yapan Pietro Alba, ”İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na yeniden seçilmeyi büyük bir ayrıcalık olarak görüyorum. Duyduğunuz güvenden ötürü hepinize teşekkür ediyorum. İki ülkedeki ve bölgemizde bulunan diğer kurumlarla şimdiye kadar iyi şekilde yapılan tüm aktivite, iş birlikleri ve bilgilendirmeleri daha da iyileştirebilmek adına, üyelerimizden İzmir İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası etkinliklerine daha fazla ilgi göstermelerini bekliyorum” dedi.


Bir Cevap Yazın