Parfüm, renklendirici ve ek koruyucu yok Frosch’tan çevre, cilt ve alerji dostu yeni ürünler!

Yüzde 98 oranında doğada çözünebilen çevre dostu temizlik ve bakım ürünleri sunan Frosch, ekstra hassas ciltler için formüle edilmiş yeni Zero Serisini tüketicileriyle buluşturuyor. Parfüm, renklendirici ve ek koruyucu içermeyen yeni Frosch Zero Serisi; hipoalerjenik olarak test edilmiş ekstra hassas formülüyle alerjik ciltlere, bebek ve çocuk cildine dost temizlik ürünleri sunuyor.

Cilt ve çevre dostu, ekolojik temizlik ve bakım ürünleriyle tüketicilerin favorisi olan Frosch, portföyünü yeni ürünlerle zenginleştiriyor. Bebek ve çocukların yanı sıra çok hassas, alerjik cilde sahip olanlar için geliştirilen yeni Frosch Zero Serisi, içeriğinde parfüm, ek koruyucu ve renklendirici olmamasıyla dikkat çekiyor. Ürünlerinin temizlik ve bakım özelliklerini geliştirmek için sadece doğal aktif bileşenler kullanan Frosch, yeni serisinde yer alan Zero Hassas Çamaşır Deterjanı, Zero Hassas Çamaşır Yumuşatıcısı, Zero Hassas Bulaşık Deterjanı Ve Zero Hassas Çok Amaçlı Temizleyici ile etkili, doğal ve cilt dostu temizlik ve bakım sunuyor.

Frosch-Zero-Hassas-Çamaşır-Deterjanı-1500ml

Çok daha hassas formül

Atopik Dermatit veya Atopik Egzama, kaşıntılı bir deri rahatsızlığıdır ve kronik olarak tekrarlayan bir seyri vardır. Alerjik cilde sahip olanlar, bebekler ve çocuklar gibi ortamda kullanılan kimyasallara karşı aşırı duyarlılık gösterir ve etkilenir. İçeriğinde bulunan doğal Karbamit ile ciltteki nemi korumaya yardımcı olan yeni Frosch Zero Serisi, çamaşır, bulaşık ve ev temizliğinde, kimyasallara duyarlı çok hassas ciltlere dost formülüyle güvenle kullanılabiliyor.

Çevre dostu olduğu Ecolabel, alerji dostu olduğu da Ecarf sertifikalarıyla kanıtlanan yeni Frosch Zero Serisi, bulaşık, çamaşır ve ev temizliğinde doğal ve güvenilir yardımcınız oluyor.

Frosch-Zero-Hassas-Bulaşık-Deterjan-500ml

Çevre dostu

Frosch’un doğaya dost ekolojik ürünlerinin yüzde 98’i doğada çözünüyor. Şişe ve kapakları da geri dönüşümlü olarak üretilen yeni Frosch Zero Serisi, temizlikte ve bakımda doğallıktan vazgeçmeyenlerin favorisi olmaya aday. Frosch Zero Serisine Migros’lardan ulaşılıyor.


Bir Cevap Yazın