Öztanık çiftinin mutlu günü

Lütfi-Mesude Öztanık’ın oğlu Cenk Öztanık, Cemil-Ayşe Kazancı’nın kızı Ecem Kazancı ile Raffles Hotel’de yapılan görkemli bir törenle mutluluğa ’evet’ dedi.

Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından Lütfi Öztanık ve eşi Mesude Öztanık’ın turizmci oğulları Cenk Öztanık, hayatını, iş adamı Cemil Kazancı ve eşi Ayşe Kazancı’nın restoran işletmecisi kızları Ecem Kazancı ile hayatını birleştirdi. Törene iş, sanat ve cemiyet hayatından 900 seçkin davetli katıldı. Tom Ford imzalı damatlığı ile Cenk Öztanık oldukça şıkken, gelin Ecem Kazancı ünlü modacı Ali Younes imzalı gelinliği ile göz kamaştırdı. Konuklar yemek sonrası Ebru Gündeş’in şarkıları ile eğlendiler. Gecenin ilerleyen saatlerinnde sahneye çıkan Murat Dalkılıç, davetlileri hareketli şarkı-larıyla eğlendirdi. Çift, balayı için Los Angeles-San Fransisco ardından Bora Bora Adalarına gitti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Tahir Doğaç’ın kıydığı nikahta, damadın şahiliğini Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, iş insanı Mustafa Erdoğan ve Çilem Cevahiroğlu yaparken; gelinin şahitliğini arkadaşı Derya Ayaydın, Emir Yunusoğlu, Zeynep Büyüktopçu ve Emir Yunusoğlu yaptı.


Bir Cevap Yazın