Özgün’ den Sürpriz Ziyaret

1512385835_zg__n__S__reyya___lk___G__ler__Ediz__Nida_Kara__ar2Down sendromlu kızı İnci ile çıktığı yolculuğunu ‘’Cennette Bir İnci Günü’’ kitabı ile anlatan Süreyya Ülkü Güler’ i, D&R Emaar’da gerçekleşen imza gününde sevilen şarkıcı Özgün de yalnız bırakmadı. Oğlu Ediz ve eşi ile imza gününe gelen sanatçı, Süreyya Ülkü Güler ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Kültür, sanat ve eğlencenin buluşması noktası D&R; Türkiye’de birçok farklı şehirdeki mağazalarında düzenlediği imza günü etkinlikleri ile sevilen yazarları okurları ile bir araya getirmeye devam ediyor.

D&R İstinye Park’ta pazar günü düzenlenen imza gününde gazeteci-yazar Emre Kongar, okurlarıyla bir araya geldi. Uzun kuyruklar oluşurken, okurlar, Emre Kongar’ın “Kızlarıma Mektuplar”, “Yaşamın Anlamı” kitapları gibi yaşamdan satırbaşları sunan kitapların yanı sıra son kitabı “Küresel Terör ve Türkiye” kitabına da büyük ilgi gösterdi.

Renkli hafta sonu buluşması…

Hafta sonu ayrıca Kaan Sekban, Süreyya Ülkü Güler, Aslı Şafak, Caner Yaman, Hande Birsay, Perihan Gün, Ali Öztunç gibi gibi birbirinden ünlü yazarlar da D&R mağazlarında sevenleri ile bir araya geldi.


Bir Cevap Yazın