Özdemir’den son dakika açıklaması

Cüneyt Özdemir’den son dakika açıklaması!

Deniz Çakır’la aşk yaşadığı iddia edilen Cüneyt Özdemir, “Sosyal medyadan ve telefonla bir yıldır tehdit ediliyordum” dedi.

Eski çalışma arkadaşı Volkan Yüksel tarafından karakola verilen ifadede yer alan aşk iddialarından sonra az önce Cüneyt Özdemir twitter hesabından şu açıklamayı yaptı.

İşte o açıklama:

“Bugün uzaktan yakından alakam olmayan bir tuhaf tartışmaya adım iliştirilerek yapılan magazin haberlerinin içinde kendimi buldum. Bu haberlerin aslı astarı yok. Deniz Çakır’ı arkadaşlarımdan dolayı tanırım ama hayatımda hiç yalnız karşılaşmadım bile… +

Toplu çekilmiş grup fotoğrafı etrafımızdaki arkadaşlarımız bulurlaştırılarak servis ediliyor. Tam komedi… Bu haberleri ortaya atan kişiyle ise bir yıl önce iş ilişkimizi kestik. Asıl dert burada zaten… Bu yüzden sosyal medyadan ve telefonla bir yıldır tehdit ediliyordum.

Bu adamın tehditleri nedeni ile iki yakın kadın arkadaşımız yaz başında ayrı ayrı koruma kararları çıkarttılar. Evlerine kamera taktırmak zorunda kaldılar. Başka kişilere yönelik tehditlerini görmek de bu yüzden beni şaşırtmamıştı…

Bana ve aileme yönelik bu çirkin saldırı karşısında elbette susacak değilim. Her türlü yasal girişimde bulunup sonuna kadar takipçisi olacağım…”

cuneytozdemir-denizcakir-iddia-divamagazin

Daha Önce Ne Olmuştu?

Bodrum Gümüşlük’te bir kavgaya karıştığı iddia edilen Deniz Çakır, karakola gidip ifade vermiş, taraflar birbirinden davacı olmuştu. Olayın ardından Çakır ve sevgilisi Güvenç Dağüstün’le tartışma yaşayan Yüksel Volkan’ın karakolda verdiği ifadenin tutanağı ortaya çıktı. İfadede Çakır hakkında şok bir iddia ortaya atan Volkan, “Onunla kavgamızın nedeni evli ve çocuklu Cüneyt Özdemir ile aşk yaşamasıdır” diyerek magazin gündeminin seyrini değiştirdi.

Sözcü’nün haberine göre Bodrum’da bir eğlence mekanına sevgilisi Güvenç Dağüstün’le giden oyuncu Deniz Çakır’ın, aynı mekânda bulunan Yüksel Volkan’la tartıştığı ileri sürülmüş ve kavgaya dönüşen tartışmanın karakolda bittiği iddia edilmişti. Olayın ardından İstanbul Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Deniz Çakır, geçmişte arkadaş olduğu Yüksel Volkan adlı kişinin kendisini tehdit ettiğini ve can güvenliğinin olmadığını savunarak koruma kararı talep etti.

MAHKEME TALEBİ KABUL ETTİ

Talebi kabul eden mahkeme, Yüksel Volkan’ın 1 ay süre ile Deniz Çakır’a yönelik hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçları ile rahatsız etmemesine, tedbire uymaması halinde ise 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağına karar verdi. Öte yandan Çakır cephesinden yapılan açıklamada bir tartışma yaşanmadığı, Deniz Çakır ve Dağüstün’ün tanıklık için karakola gittiği vurgulandı. Yüksel Volkan’ın ise daha önce hakkında üç kez alınmış uzaklaştırma kararları olduğu öğrenildi.

Çakır’ın koruma kararı aldırmasının ardından ilginç gelişmeler yaşanıyor. Taraflar birbirlerinden davacı olurken, basına yansıyanlar olayın basit bir tartışma olmadığını gözler önüne serdi. Kavganın yaşandığı gece taraflardan Yüksal Volkan’ın karakolda verdiği ifadesi Uçankuş sitesinde yayınlandı. İfadede Çakır’ın evli ve çocuklu Cüneyt Özdemir ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.


Bir Cevap Yazın