Özcan Deniz’e üç yıl konser ambargosu

Daha önce İsrail’de konser vererek büyük tepki çeken şarkıcı Özcan Deniz ilginç bir anlaşmaya imza attı. Deniz’in önümüzdeki 3 yıl boyunca sadece Kıbrıs’taki bir otelde 3 kez sahne alacağı öğrenildi

ŞENOL KANTÜRK

780x411-ozcan-3-yil-kapali-1560282317495

İsrail’de konser vererek büyük tepki çeken Özcan Deniz’den yine ilginç bir karar geldi. İsrail konserinden sonra eleştirilerin odağına oturan ve ülke gündemine bu şekilde gelen şarkıcı, önümüzdeki 3 yıl boyunca sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki (KKTC) bir otelde sahne alacak.

TARİH BELLİ DEĞİL

Alınan bilgilere göre, KKTC’deki bir otel ile anlaşan Özcan Deniz, 500 bin dolarlık ücretini peşin aldı. Yapılan anlaşmaya göre şarkıcı ve oyuncu Deniz, önümüzdeki 3 yılda sadece bu otelde 3 konser verecek. Konserlerin tarihleri ise daha sonra açıklanacak.

BAŞKA KONSER YASAK

Yapılan anlaşmada ilginç bir madde daha söz konusu. Özcan Deniz’in, bu otelde vereceği 3 konser haricinde başka hiçbir yerde sahne almamasının kararlaştırıldığı da öğrenildi. Bu madde de anlaşmaya eklendi ve imzalar atıldı. Deniz, vereceği 3 konser için 500 bin dolarlık ücretini de peşin aldı.

Kaynak: https://www.yeniasir.com.tr/sarmasik/2019/06/12/ozcan-3-yil-kapali


Bir Cevap Yazın