Outdoor kıyafetler lüksle birleşiyor

gucci-north-face-8

İki farklı stile sahip Gucci ve North Face yılın en çok beklenen işbirliğini gerçekleştirerek yeni bir koleksiyon hazırladılar.

Moda dünyasında birbirinden farklı tarzlara sahip olan Gucci ve The North Face, yılın en çok beklenen işbirliğini yaparak yeni bir koleksiyon tasarladı. Bu iki farklı markayı ilk başta bir arada düşünmek olası gibi gözükmese de çok iyi iş çıkardıklarını söyleyebiliriz.

Koleksiyon Gucci’nin maksimalist lüks anlayışı ile The North Face’in performans odaklı giysilerdeki uzmanlığını birleştiriyor. Desenlerin ve canlı renklerin hakimiyetindeki tasarımlar retro bir tavrı anımsatırken, outdoor parçalara da yeni bir gözle bakmamızı sağlıyor. Koleksiyonda bir yandan Gucci’nin ihtişamını görürken diğer yandan da maceraperestlerin işine yarayacak outdoor kıyafetler buluyoruz. Örneğin; North Face’in vintage tarzı şişme montları Gucci’nin ikonik zincir modeliyle birleşiyor. Bunun yanı sıra kaz tüyü etekler, elbiseler, gömlekler, tulumlar göze çarparken çanta, bere, ayakkabı ve diğer kamp eşyaları da iki markanın uyumunu sergiliyor.


Bir Cevap Yazın