Otel için özel bir koleksiyon tasarladı

08. Begüm Kıroğlu ve Roopal Patel

Eşsiz mücevherlerin tasarımcısı Begüm Khan, The Store by ‘74Escape iş birliğiyle Bodrum Maçakızı Otel için özel olarak tasarladığı koleksiyonu tanıttı.

Begüm Khan, ismini kurucusu Ayla Emiroğlu’nun lakabından alan Maçakızı Otel için, ilhamını yine Maçakızı’ndan, Bodrum’un ikonik karakterlerinden ve geçmişin ruhundan alan özel bir seri tasarladı. Seri, yaz boyunca Maçakızı Otel’in içindeki The Store by ‘74Escape’te yer alırken takip eden sezonlarda da satışta olacak.

Bu özel iş birliği şerefine Maçakızı Otel’de düzenlenen kokteyl ve yemek davetine; basın, cemiyet ve sanat dünyasından seçkin konuklar katıldı. Organizasyonun menüsü ve tüm dekoratif detayları, koleksiyon tasarımında öne çıkan siyah renkten ilhamla belirlendi, davete özel hazırlanan siyah risotto, siyah burger ve espresso martini ikram edildi. Misafirler, yazın son gününe eşlik eden hafif bir meltem eşliğinde, The Store by ‘74Escape ve Maçakızı Otel terasının büyülü atmosferinde keyifli saatler geçirdiler.

Maçakızı Otel’in ikonik duruşu ve felsefesinden yola çıkarak tasarlanan bu özel koleksiyon, kült maça kızı ve sinek valesi sembollerinin değerli taşlarla özenle işlendiği, siyah ve altın renkli zincirlerin eşlik ettiği beş farklı parçadan oluşuyor.

Tasarımlar, 70’lerden itibaren Bodrum’da bambaşka bir yaşam kültürü başlatan Maçakızı Otel’in bohem şıklığından ve sanat tutkusundan izler taşıyor.


Bir Cevap Yazın