Ortak toplantının konuğu Başkan Soyer

lions

Uluslararası Lions Dernekleri 118 R Yönetim Çevresi Federasyonu kulüplerinden İzmir Alsancak Lions Kulübü Derneği ve İzmir Gündoğdu Lions Kulübü Derneği’nin eylül ayı ortak genel toplantısının konuğu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu.

Ev sahibi kulüplerin dışında 23 kulüp başkanı ve üyelerinden oluşan Lionlar, Leolar ile davetliler katıldı. Genel Yönetmen Lion Teoman Akçalı, Geçmiş Dönem Genel Yönetmeni Erdal Emiroğlu, Genel Yönetmen 2. Yardımcısı Refik Dinç, Geçmiş Dönem Genel Yönetmeni Ziya Nazlı, Geçmiş Dönem Genel Yönetmeni Yusuf Erkan’da ortak toplantıda yer aldı. 

Sivil Toplum Kuruluşları ve Yerel Yönetimler ile ilişkiler kapsamında eğitim, kültür, sanat, spor, sağlık konularında ortak projeler ve hizmetler ile ilgili fikir alışverişi yapıldığı gecede konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, başkanlık sürecindeki 2,5 seneyi anlatacak vaktin olmadığını belirterek son bir ayın önemli başlıklarını paylaşmak istediğini, çünkü sürenin ancak buna yeteceğini belirtti. 


Bir Cevap Yazın