Ömür boyu mutluluğa evet dediler

Hasan Küçükkurt-Alaattin Yüksel-Necip Nasır-Mahir Polat-Mahmut Özgener-Duygu Önder-Şenol Aslanoğlu-Mustafa İduğ-Ednan Arslan-Selami Özpoyraz-Serdar Sandal-Mustafa Moroğlu

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) önceki dönem Başkan Yardımcısı, Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ticaret Odası eski Yönetim Kurulu Üyesi, meclis üyesi Şenol Aslanoğlu hayatını Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) üyesi Avukat Duygu Önder ile birleştirdi.

İzmir iş dünyası ve siyaset dünyasının büyük ilgi gösterdiği düğünde, nikahı Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ kıydı. Çeşme Dalyanköy’de No.93 Event&Catering tarafından organize edilen gece iskelede gerçekleştirilen nikah töreni ile başladı. Nikahta, gelin ve damadın şahitliklerini İzmir milletvekilleri Mahir Polat, Ednan Arslan, Necip Nasır, geçmiş dönem İzmir milletvekilleri Alaattin Yüksel ve Mustafa Moroğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt yaptı. Kokteyl ile devam eden gecede Melike Erbey orkestranın çaldığı birbirinden güzel parçalar eşliğinde, misafirler doyasıya eğlendi. İZSİAD üyelerinin ve Ticaret Odası meclis üyelerinin yoğun katılım gösterdiği düğünde gelin saç tasarımı Kuaför Cem Key, gelinlik ise Bianco Vita imzasını taşıyordu. Damatlık ise özel dikim olarak Abdullah Salkım tasarımıydı. Düğünde pasta kesiminin ardından gelin ve damat balayına çıktılar.


Bir Cevap Yazın