Oleg Cassini, Sonbahar Trendlerini Sundu

Web

Yarım asırlık tarihi ile kadınların tüm özel anlarına eşlik eden tasarımlarını sunan Oleg Cassini, sonbahar trendlerini sunduğu kapsül koleksiyonuyla şıklığın kodlarını yazıyor.  Mevsimin dönüştüğü, güz rüzgarlarının esmeye başladığı bugünlerde artan düğün, davet ve özel geceler için stil ipuçlarını gece elbisesi koleksiyonunda sunan marka; çiçeklerin sonbahar formunda evrimini, dantelin gücünü sezon boyu devam eden şöhretini bu koleksiyonda da vurguluyor. İster küçük bir kutlamada, ister büyük bir düğün organizasyonunda giyilebilecek modern ve kadınsı kalıplar, yeni nesil bir moda anlayışı sunuyor.

Yaratıcı Kalıplar ve Sonbahar Çiçekleri Birleşti

Mevsimi en iyi anlatan renklerden oluşan pastel tonlarda distort edilmiş çiçek desenleri, yaratıcı kalıplarla buluşuyor ve ortaya gypset bir görünüm çıkıyor. Belin inceliği için kullanılan kalın aynı kumaş ailesinden kemer detayına gövde kısmına eklenen bir dekolte eşlik ederek romantik görünüm cazibeli bir ruha bürünüyor. Sezon trendi olan omuz dekoltesine zarifçe inen balon kollar eşlik ediyor. Sonbaharın oyuncu havasına aldırış etmeden zarif ve mevsimlik bir görünüm yakalayan bu çiçek desenli elbiselerde pastel tonlar bej renkle ahenkli bir duruş yakalıyor.

Gösterişi Zarafet : Tek Omuzu Açık Derin Yırtmaçlı Elbiseler

Siyahın asaletinden vazgeçmeyenler için bu kez Oleg Cassini dantelin üzerinde oyunlar oynuyor ve üç boyutlu gösterişli kalıpları öne çıkarıyor. Tek omuzu tamamen açıkta bırakan fırfır detaylarının eşlik ettiği elbiselerde bel kısmında kullanılan danteller elbiseye neşeli bir duruş kazandırıyor. Siyahın ve dantelin asaletinin bir araya geldiği bu yeni görünümde, iddialı ve cazibeli bir duruş yakalanıyor. Göğüs kısmında yaratılan drapaj elbisenin adeta bir heykel gibi vücuda oturmasını sağlıyor. Böyle bir auranın yaratıldığı yeni Oleg Cassini dünyasında, eğlence ve neşe en klasik kalıplarda bile öne çıkartılan tasarım unsurlarından oluyor.

Hem Uzun Hem Kısa Kollu Kullanılan Romantik Elbiseler

Hafif ve doğal kumaşın etkisinin tasarımda çok yönlülüğün kapılarını araladığı elbiseler bu sezonun öncü trendleri arasında yerini alıyor. İster kolsuz, ister ek kol takılarak kullanılan bu elbiseler ile dört mevsimlik bir görünüm elde etmek mümkün. Omuzdan bel bölgesine kadar inen derin V yaka görünümü kadınsı bir duruş yaratırken, kollardaki fırfır tüller hafif ve zarif bir stil için yardımcı oluyor. Rahatça inen etek bitişiyle romantik bir görünüme de göz kırpan zamansız siyah elbiselerle hem şık hem çekici görünüm elde etmek mümkün.

Halter Yaka Elbiseler

Halter yaka derin bir V olarak inen Oleg Cassini imzalı payetli elbiseler gösterişli olduğu kadar seksapeli yüksek görünümler elde etmek için tasarlandı. Göğüs kısmından hafif bir bolluk oluşturularak yaratılan bohem görüntü, balık etek inişiyle birlikte ciddiyet kazanıyor ve Jane Birkin stiline göz kırpıyor. Özenli olduğu kadar kural tanımaz bir duruşa sahip payetli elbiselerde payet ve elbise kumaş rengi arasında yakalanan pastel kontrast Helenistik ve bohem bir stilin yaratılmasını sağlıyor. En şık davetten, deri bir ceketle akşam yemeğine kadar giyilebilecek bu elbisenin DNA’sında ise sadece “cesaret” kelimesi yer alıyor.

Asil Lacivert ve Fırfır Yaka: Yeni Çağ Başlasın

Lacivertin asaletini halter yakayla birleştirerek spor bir görünüm yaratma fikrinden yola çıkan Oleg Cassini, moda tarihinin en asil rengini fırfır ve halter yakayla birleştiriyor. Ortaya çıkan genç ve zarif görünüm sizi Grace Kelly’nin Oleg Cassini dünyasında hissettirecek bir hava yaratsa da, boyundan başlayan fırfırlar modern çağın masal dünyasında referansta bulunuyor.  Hafif ve spor görünümü fırfır detaylarıyla birleştirerek tezatlık içinde mükemmellik arayan marka, rahat ve cool bir görünümün kodlarını yazıyor.

2022 yılında da devam edecek rahatlık akımına bu yeni nesil kalıplarla hazırlanan Oleg Cassini www.olegcassini.com.tr adresinde ve Adana,Ankara,Antalya,Bursa,İstanbul,İzmir ve Kocaeli mağazalarıyla Oleg Cassini kadınlarına yeni sezon trendlerini sunmaya hazır.


Bir Cevap Yazın