Nükhet Duru ve Çağla Şıkel Tepe’de Buluştu

Tepe Nautilus, ‘‘Tepede Sohbet’’ etkinliği kapsamında Nükhet Duru ve Çağla Şıkel’i ağırladı. Birinci olduğu güzellik yarışmasında jüri koltuğunda oturan Nükhet Duru ile modadan müziğe keyifli bir sohbet gerçekleştiren Çağla Şıkel, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde, ‘‘Şiddet görsem asla susmam. Şiddeti ortaya çıkaran ve susmayan kadınların varlığıyla bu mücadelenin sonuç vereceğine inanıyorum” dedi.

15 yıldır İstanbul’un tam kalbinde düzenlediği sayısız etkinlikle keyifli anların vazgeçilmez adresi Tepe Nautilus, ziyaretçilerini “Tepe’de Sohbet” etkinliği kapsamında Çağla Şıkel ve Nükhet Duru ile buluşturdu. Ziyaretçiler, Çağla Şıkel’in modadan yaşama uzanan keyifli sohbeti ve Nükhet Duru’nun piyano eşliğindeki canlı performansıyla unutamayacakları anlar yaşadı.

1543222234_NUKETDURU_CAGLASIKEL_2

Çağla Şıkel: Şiddet görsem asla susmam

Etkinlikte konuşan Çağla Şıkel, Kadına Yönelik  Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü hakkında yaptığı açıklamada son dönemlerde susmayan ve şiddeti ortaya çıkaran kadınların varlığıyla bu mücadelenin sonuç vereceğine inandığını söyledi. “Statüsü ne olursa olsun kadın kadındır” diyen Çağla Şıkel şunları söyledi: “Ne yazık ki ünlü bir kadın ancak şiddet gördüğünde kendilerinden farklı olmadığımızı anlıyorlar. Kadınlar ne olursa olsun susmamalı. Ben de şiddet görsem asla susmam.”

Erkeklerin güç kaybettiklerinde şiddet göstererek kadınların üzerinde bir güç gösterisi yaptığını söyleyen Nükhet Duru ise, ‘Aslanım, kaplanım diye yetiştirilen çocuklar gelecekte kadınların üzerinde güç gösterisi yapabiliyor’ ifadelerini kullandı.

“Şıkel; Her akşam kelle paça çorbası içiyorum”

“Duru; Ayıp oluyor ama ne yapayım kırışmıyorum” 1543222232_NUKETDURU_CAGLASIKEL_1

Nükhet Duru ve Çağla Şıkel etkinlikte merak edilen güzellik sırlarını da paylaştı. Kolejen maddesi yüksek gıdalarla beslenmeye dikkat eden Şıkel, her akşam kelle paça çorbası içtiğini söyledi. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken Nükhet Duru ise ‘‘Bu zamana kadar pahalı kremlere para vermedim, annemden kalan yöntemleri kullanıyorum. 10 sene önce nasılsa öyleyim, ayıp oluyor ama ne yapayım kırışmıyorum” dedi.

“Televizyonlar aklını başına alırsa ekranlara dönerim”

Yeni dönem projelerinden de bahseden Nükhet Duru, eskimeyen şarkıların yeniden hayat bulacağı bir projenin hazırlığında olduğu müjdesini verirken sözlerine şöyle devam etti: “Nükhet Duru Sıla, Kalben, Cem Adrian ve Mabel Matiz gibi sanatçılarla çalışacağımız bir proje olacak. Şu anda ekranlarda yer almıyorum. Eğer televizyonlar aklını başına alıp, gerçekten müzik ve eğlence programı yaparsa yer almayı çok isterim.”


Bir Cevap Yazın