NARS güzellik kurallarını yıkmaya devam ediyor

NARS “Kural yok, sadece dudaklar var ” diyerek güzellik kurallarını yıkmaya devam ediyor…

1565252150_NARS_Immortal_Red_Matte_Lipstick_Product_Image

Geleneksel güzellik algısını kıran 25 yılını kutlamak için, NARS güzellik anlayışını ve alışılmış düzeni bozan 12 tondaki orijinal ruj koleksiyonunu sunuyor. Kreatif bir vizyona sahip efsanevi makyaj artisti, NARS markasının kurucusu ve Kreatif Direktörü François Nars’a saygı niteliğinde olan bu koleksiyon sınırsız yetenek ve kendini ifade etme biçimini temsil ediyor.

1565252131_NARS_Fast_Ride_Sheer_Lipstick_Product_Image

60 tonda, mat, saten ve parlak bitişlerde, yüksek pigmentli inovatif formülü, anında renk sağlayan ve dudakları nemlendirme özelliğiyle çığır açan bir hafifliğe sahip. Tek sürüşte güçlü ve durdurulamaz renklere eriş. Ezber bozan görünümler için cesur renklerden yardım al ve baştan çıkarıcı nude’lar ile kendini açığa çıkarma zamanı!

1565252152_NARS_Hot_Voodoo_Satin_Lipstick_Product_Image

ÖZELLİKLER:

Renk Skalası: NARS’ın ruj kategorisindeki en geniş renk skalası. 60 büyüleyici ton, mat, saten ve ışıltılı bitişlerin yanı sıra ikonik 12 renk daha sunuyor.

İnovatif Formül: Hafif yapısı ile tüm bitişlerde ve hatta koyu renklerde pürüzsüz ve uzun süreli bir konfor hissi sağlıyor.

Önemli içerikler: Çarkıfelek Meyvesi Çekirdeği Yağı içeren formülü ile cildi canlandırıyor, Moringa Meyvesi Çekirdeği Yağı ile renk kalitesini arttırıyor ve koruyor.

Yeni Ambalaj: Bütün renkler, özel yumuşak dokulu siyah mat ambalaj ve beyaz NARS logosu taşıyor.


Bir Cevap Yazın