Müzeyyen İstanbul Seyircisiyle Yeniden Buluşuyor

1520360448_Muzeyyen_Sevval_Sam__4_Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği, Şevval Sam’ın sahnelediği “Müzeyyen” müzikali yoğun istek üzerine İstanbul seyircisi ile yeniden bir araya geliyor. Yılın en ses getiren müzikli gösterisi “Müzeyyen” 9 Mart Cuma akşamı Uniq Hall’de izleyicisiyle buluşuyor.

Türk müziğinin en büyük seslerinden Müzeyyen Senar’ın iz bırakan şarkılarını Şevval Sam’ın yorumladığı Müzeyyen müzikali yeniden İstanbul seyircisinin karşısına çıkıyor. Gösterildiği her salonda büyük beğeni toplayan ve dakikalarca ayakta alkışlanan tek kişilik müzikal gösteri, izleyenlere yine duygu dolu anlar yaşatacak.

84 yıllık sanat hayatına pek çok unutulmaz eser sığdıran değerli sanatçının hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gösterinin metni önemli edebiyatçılarımızdan Figen Şakacı’nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan’ın imzasını taşıyor. Müzeyyen projesinde Şevval Sam’a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışmış olan Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar eşlik ediyor. Müzikalin müzik direktörlüğünü de Fahrettin Yarkın üstleniyor. Binbir emekle hazırlanan projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yapıyor. Proje menajerliği Harun Belenoğulları tarafından yürütülecek.

Tarih: 9 Mart 2018

Yer: Uniq Hall

Saat: 20:30

1520360466_Muzeyyen_Sevval_Sam__6_

“MÜZEYYEN” BİRÇOK İLDE SEYİRCİSİNİN KARŞISINA ÇIKACAK

9 Mart’ta Uniq Hall’de gerçekleşecek gösteriminin ardından Antalya, Bursa ve İzmir’de de sahnelenecek olan “Müzeyyen”in yeni gösterimlerinin biletleri Biletix’de satışta Seyirciyi Müzeyyen Senar’ın gözünden kısa bir tarihi gezintiye çıkaran müzikli gösteri kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

11 Mart Antalya Kültür Merkezi

19 Mart Bursa Merinos Kültür Merkezi

24 Mart İzmir Adnan Saygun 


Bir Cevap Yazın