Murat Boz: Annem de haberlerden öğrendi!

Murat Boz: Annem de haberlerden öğrendi!Ünlü şarkıcı Murat Boz, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı.TÜRK Eğitim Vakfı’na yaptığı bağışla takdir toplayan ünlü şarkıcı merak edilenleri anlattı.

“KİMSE DUYSUN İSTEMEDİM”

TÜRK Eğitim Vakfı’na (TEV) yaptığı 250 bin lira yardımla çok konuşulan Murat Boz, ‘Amacım sessiz sedasız yapmaktı yardımı. Bu konuları çok dillendirip konuşmak istemiyorum. Hala daha çekinerek konuşuyorum, bu konu üzerine. Annem öğretmen biliyorsunuz? Zorluk nedir biliyoruz. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar” dedi.

murat-boz-134908HM
“ANNEM DE HABERLERDEN ÖĞRENDİ”

Boz, gelen sorular üzerine konuşmasına şöyle devam etti: “Benim annem öğretmen, babam işçi… Orta halli bir aileyiz biz… Zorluk yaşadık, ‘çok zor günlerden, bu günlere geldim’ diyemem ama bizim de sorunlarımız oldu. Çok ama çok büyük problemlerle uğraşan insanlar var, biraz ‘kendi sorunlarımızı bırakıp’ onlara yardımcı olmalıyız, diye düşünüyorum. Kimsenin haberi yoktu ailemin de dâhil, içimden gelen bir şeydi. Annem de haberlerden öğrendi. Vakfın bir sistemi var, meblağı görünce aramak durumundalar belki bir yanlışlık vardır diye. Beni meblağı teyit etmek için aradılar. Ben de doğruladım. “


Bir Cevap Yazın