MESSİKA, PINAR DENİZ İLE EŞSİZ KOLEKSİYONLARINI TANITTI

logo messıka

Dünyaca ünlü pırlanta tüccarı Andre Messika’nın kızı Valerie Messika tarafından kurulan ve Fransız lüks mücevher markası Messika, Türkiye’deki marka dostu başarılı oyuncu Pınar Deniz’in katılımı ile gerçekleştirdiği özel bir gecede koleksiyonlarını tanıttı.

Benzersiz işçiliği, modern mücevher tasarımları ile pırlantanın kodlarını tekrar yazan ve pırlantayı gündelik hayata taşıyan Maison Messika’nın Gina Galataport’ta ev sahipliği yaptığı etkinliğin davetlileri arasında Berrin Yoleri, Ceylan Çapa, Hatice Aslan, Gamze Erçel, Pelin Kaya, Bedirhan Soral, Eylül Su Sapan,AsenaSarıbatur,Eda Zamanpür,Elvan Tığlıoğlu,Sibil Çetinkaya, Yasemin Tatlıses,Ezgi Karayel, Zeynep Üner, Sezgi Sena Akay, Hilal Yavuz İçgören, gibi isimler bulunuyordu. Dünya çapında Kendall Jenner , Rihanna, Gigi Hadid gibi isimlerin vazgeçilmezi olan Messika, Türkiye’de yıldız oyuncu Pınar Deniz ile birlikteliğini de bu etkinlik aracılığıyla kamuoyuna duyurdu.

Davetliler  Messika’nın göz alıcı Move koleksiyonlarını keşfederken DJ Zeynep Erbay’ın Setleri eşliğinde eğlenmeye fırsat buldular.

DJ Zeynep Erbay

Bir Cevap Yazın