Meli Malı

MR_BURBERRY_CREATIVE_PACKSHOT

MR_BURBERRY_CREATIVE_PACKSHOTBURBERRY ERKEĞİNİN YENİ KOKUSU: MR. BURBERRY İLE ZITLIKLARI YAKALAMALI 

Ikonik Burberry heritage trençkottan esinlenilerek yaratılan Burberry erkeğinin yeni kokusu Mr. Burberry, kontrastlar şehri Londra’nın özünü yansıtıyor – eski ve yeni, klasik ve modern… Aykırılık ve zıtlıklar, Mr. Burberry’nin kendisinde, kokusunda ve tüm kampanyasında hissediliyor. Mr. Burberry klasik İngiliz parfümünü beklenmedik bileşenlerle harmanlıyor. Modern, sofistike ve duygusal; taze hoş bir greyfurt notasıyla başlayan koku, topraksı güveotu ve tütsülü guayak ağacının baştan çıkarıcı alt notalarıyla sonlanıyor.

Argento- 5

ARGENTO BEACHWEAR İLE 2016 YAZINI “IŞIL IŞIL”                                         KARŞILAMALI

Argento Beachwear 2016 plaj modasıyla sezona hızlı bir giriş yapıyor. Kadın vücudunu en iyi tanıyan mayo ve bikini markası Argento’nun mükemmel işçilik ve yüksek kalite standartlarıyla ürettiği mayo ve bikinileri, bu sezon da göz alıcı ve sıra dışı… Argento Beachwear 2016 yılı katalog çekimlerinde Sibiryalı genç model Daria Pershina yer aldı. Güzel fiziği, muhteşem ölçüleri ve güzelliğiyle dikkat çeken Daria Pershina birbirinden farklı Argento modellerini başarıyla taşıdı.

tekin

TEKİN SEYREKOĞLU “FENER KOLEKSİYONU” GÖRÜLMELİ

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat, İstanbul Jewelry Show’da ilk defa görücüye çıkardığı Fener Koleksiyonu’nu Özge Ulusoy ile tanıttı. Fuara özel olarak 550 bin TL değerinde, 5 kilo ağırlığında tasarlanan dev Kandil Feneri’nden yola çıkarak 22 ayar altın üzerine hazırlan Fener Koleksiyonu, mine ile renklendirilmiş swarovski taşlarla bezenmiş dört ana model kolye ve yüzükten oluşuyor.

DECROS

DECROS TASARIM ÜRÜNLER İÇİN DECOZONE’U TERCİH ETMELİ

Doğaltaşın zerafeti zeytinlik, baharatlık, peynir ve servis tabakları ile masalara baharın taze ruhunu taşıyor. Özgün ve etkileyici doğaltaş tasarımlar sofra ve dekorasyon objeleri olarak sunulmuş. Bu bahar sofralarına ve yaşam alanlarına doğal dokunuşu taşımak isteyenler Decros tasarım ürünleri için, Decozone’u ziyaret etmeli!


Bir Cevap Yazın