Manisa Turgutlu ve İzmir’i çoşturdular

İZMİR OPTIMUM AVM 2BKM FİLM’in yapımcılığı ve DENİZBANK’ın Ana Sponsorluğu’nda 30 Mart’ta vizyona giren “BİZİM KÖYÜN ŞARKISI” filminin oyuncularından Ege çıkartması.

 Başrollerinde “Güldüy Güldüy Show Çocuk” oyuncularının yer aldığı, ”BİZİM KÖYÜN ŞARKISI” filminin oyuncularından; Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Dora Dalgıç, Eda Döğer, Alperen Efe Esmer, Zeynep Ilgın Çelik ve Yönetmen Tuğçe Soysop, geçtiğimiz Cumartesi günü (31 Mart) Manisa Turgutlu Cinepoll Sinemaları’nda gerçekleştirilen özel izlemenin ardından, İzmir Optimum’da hayranları ile buluştu. BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile Manisa Turgutlu ve İzmir Optimum’da gerçekleşen buluşmalarda Egeli izleyicilerin katılım ve ilgileri oldukça yoğundu.

TURGUTLU’DA “GÜLDÜY GÜLDÜY İZDİHAMI”

Turgutlu Cinepoll Sinemaları’nda gerçekleştirilen özel izlemeye Turgutlu’lu izleyicilerin yoğun ilgisi damga vurdu… Çoğunluğu çocuklardan oluşan hayranların coşkulu karşılaması ile sahneye çıkan oyuncular, gösterimden önce AVM’de kurulan özel platformda filme ait şarkılardan birini söylediler. Kurulan bariyerleri aşıp resim çektirmek için  sahneye koşan çocuk hayranların çoğunun aşırı heyecandan ağladıkları görüldü.

 ÇOCUKLAR FİLMİN ŞARKILARINA HEPBİR AĞIZDAN EŞLİK ETTİİZMİR OPTİMUM AVM 1

 İzmir Optimum’da gerçekleştirilen buluşmada ise  yine çoğunluğu çocuklardan oluşan binlerce hayranla doldu taştı. AVM’de kurulan özel sahnede Yönetmen Tuğçe Soysop ve çocuklarla yapılan söyleşi sırasında İzmirli olan yönetmen Soysop’a ilgi çocuklar kadar yoğun oldu.

 Gerçekleştirilen söyleşinin ardından filmin şarkılarını söyleyen çocuk oyunculara AVM’yi dolduran çoğunluğu çocuk binlerce kişi hep bir ağızdan eşlik etti.

 Manisa Turgutlu’da olduğu gibi yine özellikle oyunculara ve filme çocuk hayranlarının gösterdiği yoğun ilgiden dolayı izdiham yaşandı.  AVM’de oyuncular salonlara geçmekte zorlandılar. Çocuk yıldızlarla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışan çocuk ziyaretçiler sonrasında da filmi oyuncularla beraber izleyerek unutulmaz bir gün yaşadı. Şehir hayatından uzakta; dostluğun ve hayallerini hikayesini anlatan sıcacık bir aile filmi “BİZİM KÖYÜN ŞARKISI” sinemalarda…


Bir Cevap Yazın