Machka Style Talk etkinliği davetlilerden yoğun ilgi gördü

MACHKA Marka Elçisi Arzum Onan’ın ve Stil Danışmanı & Moda Editörü Mert Aslan’ın özel sunumuyla gerçekleşen Style Talk etkinliği, davetliler tarafından oldukça ilgi gördü.

Heyecanla beklenen Machka Style Talk etkinlikleri keyifli bir buluşmayla başladı. Türkiye’nin ilk tasarımcı markası olan MACHKA, Style Talk etkinlikleri kapsamında İzmirli modaseverler ile bir araya geldi. Etkinliğe özel ayrıcalık ve sürprizlerle Alsancak MACHKA mağazasında gerçekleşen Style Talk davetinde, MACHKA Marka Elçisi Arzum Onan ve Stil Danışmanı & Moda Editörü Mert Aslan’ın özel sunumuyla Machka İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu davetlilerle buluştu. Davete, giydikleri Machka tasarımlarıyla katılan birbirinden şık davetliler, etkinlik sırasında yeni koleksiyondan beğendikleri parçaları incelemeyi ve satın almayı da ihmal etmediler.

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, yalın ve güçlü tasarımlarda hayat bulan geometrik desenleri, mevsime gönderme yapan romantizmin etkisiyle yorumluyor. Koleksiyon; narin ipek, akıcı saten ve yumuşak kotonun aurasındaki yerini alıyor.


Bir Cevap Yazın