Luisaviaroma, Türkiye’ye girişini İtalya’da duyurdu

LUISAVIAROMA for UNICEF

Dünya çapında lüks markaların koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturan Luisaviaroma.com, Türkiye pazarına Permak Investments aracılığıyla girdi.

Dünya çapında lüks markaların seçkin koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturan Luisaviaroma.com, Türkiye operasyonlarına Permak Investments Başkanı Emir Uyar’ın yatırımıyla başladı. Türkiye pazarına girişlerinin duyurusu, markanın sponsorluğunda global çapta isimlerin katılımıyla gerçekleşen Luisaviaroma ve UNICEF Italya tarafından düzenlenen yardım balosunda gerçekleştirildi.

Luisaviaroma ve UNICEF, yıllardır büyük başarıyla yapılan yardım balosunun dördüncüsü gerçekleştirdi. Katy Perry ve John Legend’ın performansına ek olarak Katy Perry- Orlando Bloom’un sürpriz düetiyle renklenen yardım gecesine dünyaca ünlü isimler katılım gösterdi.

Gala gecesinde markanın Türkiye yatırımı dünya kamuoyunun bilgisine sunuldu. Permak Investments Başkanı Emir Uyar’ın katılım gösterdiği gecede yakında açılacak İstanbul mağazası ve Türkiye’ye hızlı gönderim imkanı sağlayan online satış hizmetlerinin duyurusu gerçekleştirildi.

CAPRI, ITALY – JULY 31: Katy Perry performs during the LuisaViaRoma for Unicef event at La Certosa di San Giacomo on July 31, 2021 in Capri, Italy. (Photo by Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images for Luisaviaroma )

Geçmiş yıllarda baloda UNICEF yararına gerçekleştirilen açık arttırmalarla yaklaşık 8 Milyon Euro bağış toplanmasını sağlayan Luisaviaroma bu yıl Steve McQueen’e ait 1961 model Cooper Formula Junior yarış arabası, Jacob&Co markalı nadir bulunan Astronomi saati, Andy Warhol, Alex Israel ve Richard Orlinski’nin eserleri ve eşsiz deneyimler sunan programlar UNICEF yararına satışa sunuldu.

Permak Investments Başkanı Emir Uyar; “LuisaViaRoma’nın Türkiye operasyonlarını başlatmasını UNICEF yararına gerçekleştirilen bu özel yardım etkinliğinde duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ancak kalbimiz ülkemizde… Luisaviaroma Türkiye olarak Capri’de UNICEF yararına düzenlenen etkinlikten elde edilen gelirlerin bir kısmını Türkiye Tema Vakfı’na bağışlıyoruz. Yarınlarımızı hep birlikte yeniden yeşillendireceğiz. Geçmiş olsun Türkiyem” açıklamasında bulundu.


Bir Cevap Yazın