L’Oréal Paris Cilt Bakım Ürünleri İle Evde Cilt Bakımının Sırrı

Hyaluron Uzmanı Kağıt Maske

Cildiniz her an kusursuzca ışıldamayı hak eder! İster makyajsız günlerinizde ister makyajınızın altında kusursuz ve ışıltılı bir cilt görünümünü L’Oréal Paris “Şeker Peelingi”, “Saf Kil Detoks Maskesi”, “Hyaluron Uzmanı Kağıt Maske” , “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ve “ Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi” ile sağlamak mümkün. L’Oréal Paris cilt bakımınızı tamamlıyor, canlı, ışıltılı ve bir cilt sunuyor…

Cildinizdeki kusursuz, pürüzsüz ve ışıltılı görünüme sahip olmanın yolu, ona ihtiyacı olan ürün ile günlük bakımı sağlamaktan geçiyor. L’Oréal Paris, cildinizi şımartmak, sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırmak için ihtiyaç duyduğunuz bakımı, “Şeker Peelingi”, “Saf Kil Detoks Maskesi”, “Hyaluron Uzmanı Kağıt Maske” , “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ve “ Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi” cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı, içerik odaklı güçlü formülüyle sunuyor. İster günlük cilt bakım kiti olarak, isterseniz de ayrı ayrı kullanabilecek L’Oréal Paris Cilt Bakım Ürünleri kusursuz bir görünüm vaad ediyor.

Şeker Peelingi ile #BEBEKSİPÜRÜZSÜZLÜK

Cildin ölü hücrelerden arınarak daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlayan peeling, cilt bakımının olmazsa olmazlarından. %100 doğal kaynaklı 3 şeker formülü ile “L’Oréal Paris Şeker Peelingi”, cildinizin ihtiyaç duyduğu bebeksi pürüzsüzlük hissini en şeker haliyle sunuyor. En önemlisi peeling yaparken su ile birlikte eriyen şeker içeriği sayesinde cildiniz hem yoğun bir şekilde hem de yıpratmadan ve nazikçe temizleniyor. Pürüzsüzleştirme ve ışıltı kazandırma özelliğine sahip Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi, üzüm çekirdeği yağı içeren formülüyle solgun görünümü engelleyerek cildin ışıltısını açığa çıkarıyor.

Saf Kil Maskeleri ile Anında Detoks Etkisi

Detoks etkisiyle tazelenmiş bir cilt görünümünü kim istemez? Veya kusursuz makyaj görünümü için arınmış ve canlı bir cilt görünümüne kavuşmayı? L’Oréal Paris Saf Kil Maskeleri, cildinizde anında detoks etkisi sunan 5 özel maskesiyle kusursuz bir görünüm sunuyor. Detoks, Arındırıcı, Peeling, Siyah Nokta Karşıtı ve Eşitleyici Maske ile Saf Kil Maskeleri hem tek tek uygulandığında hem de çoklu maske uygulamasında cildinizin bütün ihtiyacını karşılıyor. Makyaj, besin düzensizlikleri ve strese karşı cildinize uyguladığı detoks etkisi ile L’Oréal Paris Saf Kil Maskeleri arındırılmış ve canlı bir cilt görünümü sunuyor.

Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske ile anında etki

Ne zaman cildiniz anında nemlendirilip dolgunlaşmaya ihtiyaç duysa Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske kurtarıcı olarak geliyor. 15 dakikada cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. Çok ince Japon pamuğu, konsantre hyaluronik asit ile birleşerek yüz hatlarına oturuyor ve formülün cilde hızlı nüfuz etmesini sağlıyor. Sadece 0.3mm kalınlığı ile nemi hapsediyor ve yüz hatlarını mükemmel şekilde sararak optimum sonuçlar almanızı sağlıyor.

Konsantre hyaluronik asit içeren formülü ile 24 saat* nemlendirerek cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile Su Gibi Güzel Bir Cilt!

L’Oréal Paris Nem Terapisi, aloe vera suyu ve hyaluronik asit içeren zenginleştirilmiş formülüyle cilde ihtiyaç duyduğu nemi anında sağlıyor ve sizi #SUGİBİGÜZEL bir cilde kavuşturuyor. Özel likit dokusuyla hızlı emilerek nemlendiren L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu hem yazın cildinizin ihtiyacı olan nemi ağırlık hissi olmadan sağlıyor hem de makyaj bazı olarak kullanıldığında cildi fondöten uygulamasına hazırlıyor. #CİLDİNİNSÜPER3LÜSÜ ile kusursuz cilt görünümü sunan L’Oréal Paris cilt bakım ailelerinden Şeker Peelingi, Saf Kil Maskeleri Ve Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile cildinize ihtiyaç duyduğu günlük bakımı sağlayın.

Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi İle Beslenmiş Ve Sıkı Görünen Bir Cilt!

Zamanla birlikte cildinizin koruyucu bariyeri, onarma yeteneğini kaybedebilir ve dış etkenlerden daha çok etkilenebilir. 5 kata kadar daha ince olan göz çevresi, kuru, gergin ve zayıf hale gelebilir ve özel besleyici bir bakıma ihtiyaç duyar. Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi, arı sütü, cildi onarıcı etkisi olan bileşenlerin (protein, lipid ve vitaminler) birleşimi ve shea yağı içeren formülü ile göz çevrenizi ve göz kapaklarınızı beleyerek, sıkılaştırıyor, pürüzsüzleştirerek, nemlendiriyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi için Önerilen Tüketici Fiyatı: 59,90 TL
L’Oréal Paris Saf Kil Maskeleri için Önerilen Tüketici Fiyatı: 59,90 TL
L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Kağıt Maske için Tavsiye Edilen Fiyatı: 17,90 TL
L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu için Önerilen Tüketici Fiyatı: 84,90 TL
Mucizevi Yağ Besleyici Göz Bakım Kremi için Tavsiye Edilen Fiyatı: 84,90 TL


Bir Cevap Yazın