LOCADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ MAVİŞEHİR’DE AÇILDI

Uzun zamandır Şirinyer’de kaliteli hizmet veren, ikinci şubesini de görkemli bir davetle Mavişehir’de açan Locadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Diş Hekimi Kamil Oransay ve Diş Hekimi Davut Kosor’un hizmet verdiği Locadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Mavişehir’de hizmet vermeye başladı. Açılışını gerçekleştirdikleri yeni şubelerinde hasta kabulüne başlayan Oransay ve Kosor, gelen misafirleri kapıda karşıladı. Kamil Oransay, katılımları için konuklarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi. “Daha konforlu koşullarda mümkün olan en iyi tedaviyi sağlayabilmek için tasarladığımız kliniğimizde hizmetinizdeyiz. Amacımız, her hastamızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamak…” Locadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; implant, dijital diş hekimliği, gülüş tasarımı, pedodonti (çocuk diş hekimliği), endodonti (kanal tedavisi), lamina ve zirkonyum alanlarında hizmet veriyor.

Şık bir açılış töreni ile hizmete giren Locadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışına çok sayıda davetli ve diş hekimi katıldı.


Bir Cevap Yazın