Lezzetine Doyulmayan Tatlı Seçenekleri Monochrome’da

1513243399_Monochrome3Brasserie konseptini yepyeni bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, misafirlerine soğuk kış günlerine enerji ve lezzet katacak, zengin bir tatlı menüsü sunuyor. Monochrome; Pavlova, Ilık Çikolatalı Brownie, Karamelli Ekler ve Monochrome Waffle gibi her zevke ve damağa hitap eden, birbirinden lezzetli tatlıları misafirleriyle buluşturuyor.

Monochrome’un tatlı menüsünün yıldız lezzetlerinden Pavlova, mevsim meyveleri ve vanilyalı krema ile hazırlanarak, meyve ağırlıklı hafif tatları sevenlerin favorisi oluyor. Çikolatadan vazgeçemeyenler için ise menüde Ilık Çikolatalı Brownie öne çıkıyor. Beyaz ve sütlü çikolata ile yumuşak bir lezzet kazanan Ilık Çikolatalı Brownie, vanilyalı dondurma ile servis ediliyor. Yoğun tatları sevenler için Karamelli Ekler keyifli bir seçenek olurken; egzotik meyveler, vanilyalı dondurma ve çikolata sos eşliğinde sunulan Monochrome waffle ise Monochrome’un özel tatlılardaki iddiasını ortaya koyuyor.

Moncohrome’un ağızları tatlandıran seçeneklerini, keyifli atmosferinde deneyimlemek isteyenler 0212 296 20 42 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler. 1513243396_Monochrome2

 1513243386_Monochrome_Waffle


Bir Cevap Yazın