LEVI’S XX CHINO LANSMANI KHALID’İN CANLI PERFORMANSI İLE LEVI’S HAUS MIAMI’DE GERÇEKLEŞTİ

1582645992_AW1_4338

Dünyanın en ikonik, en çok aranan, koleksiyonerlerin gözdesi lifestyle denim markası Levi’s, bu ilkbahar sezonunda Levi’s XX Chino ile ilk erkek chino pantolon platformunu sunuyor. Levi’s 2020 yılında mükemmel kalıplar, konfor ve stil sunan yeni chino platformunun özgün ve cool havasını tanıtmak için dünyaca ünlü süper star Khalid ile işbirliği yapıyor.

Standard Taper, Slim Taper ve Straight Cropped stilleriyle sunulan Levi’s XX Chino, klasik chino pantolonları daha çağdaş bir kalıp ve ekstra konfor için biraz daha esneme özelliği ile daha genç bir versiyon olarak bir adım ileriye taşıyor. Levi’s XX Chino koleksiyonunun renk paleti de klasik siyah, zeytin yeşili ve lacivertin yanı sıra pembe ve yeşim mavisi gibi sezon tonlarının eklenmesiyle standart hakinin çok ötesine geçiyor. Koleksiyonda ayrıca çok yeni hissi vermeyen, daha önce giyilmiş gibi rahat bir görünüm sağlayan boyama chino modelleri yer alıyor. Levi’s, markanın vazgeçilmez stillerinden birini yeniden tanıtmak amacıyla Khalid ile işbirliği yaptı. Ünlü müzisyenin gençlik enerjisiyle dolu müziği ve stilinin yanı sıra kendinden ödün vermeyen yaklaşımını yansıtan bir kampanya yarattı.

Khalid for Levi’s XX Chino koleksiyonu, dünya çapındaki Levi’s mağazalarında ve Levi.com’da satışa sunuluyor. Koleksiyonda daha önce giyilmiş hissi veren boyama chino modeller yoğun ilgi çekti.

Khalid

Bir Cevap Yazın