Lacoste Saatleriyle Aşkın Tam Zamanı

Herkesin sevilmeye ihtiyacı vardır… Sizin için özel olan kişininse geçirdiğiniz güzel günlerin unutulmaz anlarını takip edebileceği bir saate.

Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste, sportif şıklığın ön plana çıktığı saat modelleriyle, hediye arayışına son verirken yeni başlayacak aşklara, tazelenecek olanlara dinamik ve şık bir seçim sunuyor. Kış 2018-2019 sezonu saat koleksiyonunda, minimal tasarımlar, modern bir görünüm kazanırken, saat sever çiftlerin gözdesi olan Lacoste markası, KEY WEST ve KEA modelleriyle aşkınıza yeni bir soluk kazandırıyor. Erkeklere özel modeli KEY WEST, siyah kadran ve silikon kayışla maskülen etkiyi üst seviyeye çıkarırken, kadınlar için tasarlanan KEA modeli, altın kaplama ve siyahın uyumunun asaletini gözler önüne seriyor.

1547046379_KADIN_KEA

Lacoste saatleri, zamanı kıymetli kılanlara ‘Aşkın tam zamanı‘ dedirtiyor.

Key West Erkek Modeli : 1.500 TL’dir.

KEA Kadın Modeli : 1.750 TL’dir.

Günsal Saat hakkında…

Günsal Saat, “Gün”eş Hüner ve Mehmet “Sal”t tarafından 1994 yılında İstanbul Sirkeci’de kurulmuş olup, bugün Türkiye’nin önde gelen saat firmalarından biridir.1960’lı yıllarda sektöre saat çerçevesi imalatı ile adım atan Güneş Hüner, saat ithalatına 1976 senesinde “Raymond Weil” markası ile başlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan Mehmet Salt, 1994 senesinde sektöre Günsal Saat’in kuruluşu ile girmiştir. Aynı yıl Günsal Saat “Lacoste” saatlerinin Türkiye resmi distribütörü olmuştur. Günsal Saat, “Raymond Weil” ve “Lacoste” saatlerinin dünya üzerindeki en eski distribütör olma ünvanını korumaktadır. 2012 senesinde “Raymond Weil”in üçüncü jenerasyonu tarafından kurulan “88 Rue du Rhone” markası, firmanın marka portföyüne katılmıştır. Günsal Saat, 2013’te “Lacoste” saatlerinin üretici firması Movado Group Inc. tarafından üretilmeye başlanan “Scuderia Ferrari” saatlerinin de Türkiye resmi ithalatçısıdır. 2015’ten bu yana Bomberg’in Türkiye resmi distribütörü olan Günsal Saat, profesyonel ve deneyimli ekibi ile bünyesindeki markaların ürünlerini 500’e yakın satış noktası kanalıyla son tüketiciye ulaştırmakta ve aynı zamanda satış sonrası servis hizmetini sağlamaktadır.www.gunsalsaat.com

1547046318_Kad__n_KEA


Bir Cevap Yazın