Kütahya Porselen’den büyük yatırım

kurdela fotoğraflrı (2)

Kütahya Porselen’in yeni mağaza konseptinin açılışında konuşan Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, “Tüketicileri, gastronomi dünyasını ve Horeca sektörünü buluşturacağız” dedi.

Kütahya Porselen, mağazacılıkta geliştirdiği yepyeni konseptini İzmir’de hizmete sundu. İzmir Pınarbaşı’nda yer alan 3 bin 500 metrekarelik yeni showroomunda sergilediği tarz sahibi ve fonksiyonel binlerce ürünü, tüketicilerle buluşturuyor. Porselen sektöründe bir ilke imza atarak showroomunda konumlandırdığı “NG Mutfak Sanatları Akademisi” ile gastronomi öğrencilerinin kariyer yolculuklarına yön vermeyi planlıyor. Aynı zamanda Horeca sektörünün önde gelen şeflerini ağırlayarak gastronomi buluşmalarına da ev sahipliği yapacak.

Ürün çeşitliliği, fonksiyonel çözümler yaratan tasarımları ve fark yaratan hizmetleriyle her yaşa ve profile hitap eden Kütahya Porselen, geliştirdiği yepyeni mağazacılık konseptini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Son tüketicileri, yemek servisi endüstrisi alanındaki (Horeca) kurumsal müşterileri ve gastronomi dünyasını buluşturduğu yeni mağazacılık konseptini İzmir’e kazandırdı. İzmir Pınarbaşı’nda hizmete sunduğu 3 bin 500 metrekarelik yeni showroomunda, dünyaca ünlü tasarım ödüllü ürünlerini, yemek, çay, kahve, kahvaltı takımlarını, porselen tencere ve aksesuarlarını tüketicilerle buluşturuyor.


Bir Cevap Yazın