Konser vermek için gitti salam sucuk alıp döndü

Kibariye,  organizatörünün iddialarına göre, konser vermek için gittiği Almanya’ya ayak basar basmaz salam sucuk ve şarküteri ürünleri alarak, konser vermeden Türkiye’ye geri döndü. 

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuşan Kibariye’nin organizatörü,  Almanya’nın Dortmund bölgesinde düzenlenen konserin gerçekleşememesinin sebebini şu sözlerle ifade etti ; “Kibariye ve eşi uçaktan indiler. İner inmez ‘Bizi Türk marketine götür. 200 euro ver’ dediler. Neyse verdim, sonra 8 kangal sucuk, salam, sosis aldılar. Yedi kutu yaprak çay ve daha bir sürü şey aldılar. Ardından konser alanına gittik. Ali Küçükbalçık konser yerinde kapının önüne adamını dikti ve bilet paralarını topladı. Sonra geldi bana ‘Çok az kişi var, Kibariye konsere çıkmayacak’ dedi. Ben de Kibariye’ye ‘Senin adın önemli, böyle bir şey yapma’ dedim ama o beni değil eşini dinlemeyi tercih etti. Bilet paralarını alıp kaçtılar. Sonra dönüş uçak biletlerini iptal etmişler.”

Ekran resmi 2018-11-20, 12.36.02

Kibariye gerçekleştiremediği konseri için sosyal medya hesabından sevenlerine seslenerek, şu sözleri paylaştı; “Dortmund konserimi üstlenmiş olan Avrupa’da organizasyon işleri yapan Cevdet Genç ve Bülent Alkan ile konser anlaşması yapmışımdır. Yapılan anlaşmamızdaki konser şartlarını yerine getiremediklerinden dolayı siz sevenlerimden özür dileyerek konserimi iptal etmek zorunda kaldım. Mağdur olan seyircilerim için başka bir anlaşma sağlayarak en kısa zamanda Dortmund’da yerine getiremediğim konseri yenileyeceğim siz sevenlerime duyurmak istiyorum.”

Ekran resmi 2018-11-20, 12.34.04

Ekran resmi 2018-11-20, 12.35.44


Bir Cevap Yazın