Komedisi Bir Garip Aile: “Kelebekler” Ege Perla’ya Geliyor

Kelebekler (2)Ege Perla Cinens Sinemaları, ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik’in yeni filmi “Kelebekler”e ev sahipliğine hazırlanıyor. Sundance Film Festivali 2018’den “Dünya Sineması Jüri Büyük Ödülü” ile dönen “Kelebekler”in yönetmeni ve oyuncuları 01 Nisan’da İzmirlilerle buluşuyor.

Aile olamamak ve büyüyememişlik üzerine sıra dışı bir komedi… Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ ve Tolga Tekin’in, 30 yıl ayrı kaldıktan sonra acayipliklerle dolu köylerinde bir araya gelen üç kardeşi canlandırdığı “Kelebekler”, güçlü mizahıyla çok konuşulacak.

Özel projelere verdiği destekle adından bahsettiren Ege Perla Cinens Sinemaları yine ödüllü bir filmi ve ekibini ağırlıyor. Yönetmen Tolga Karaçelik, oyuncular Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin ve Duygu Aysu Altuğ’un katılım gösterecekleri İzmir galası 19:00’da oyuncu buluşmasıyla başlayacak, 19:30’da film gösterimiyle devam edecek.

Tolga Karaçelik’in yazıp yönettiği “Kelebekler” ile Sundance Film Festivali 2018’de tarihi bir başarıya imza atarak, Dünya Sineması Jüri Büyük Ödülü kazanan ilk ve tek yerli yapım oldu. Gündeme damgasını vuran film, Avrupa prömiyerini ise 47. Uluslararası Rotterdam Film Festivali kapsamında yaptı. Güçlü mizahıyla izleyen herkesten büyük beğeni toplayan “Kelebekler”, şimdi de İzmir’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Kelebekler (1)


Bir Cevap Yazın