Kolonya ferahlığı ve hijyeni

Loris_LimonSpray


Loris’ten taşıma ve kullanım kolaylığı sunan yeni limon kolonyası

Yıllardır ferahlatıcı ve serinletici özelliğiyle kullandığımız kolonya farklı amaçlarla kullanılmaya başlandı. Salgınla birlikte virüs ve bakterilere karşı dezenfeksiyon özelliğiyle de ön plana çıkan kolonya farklı kokularıyla herkes tarafından yoğun ilgi görüyor. Kolonya serisine yenilik getiren Loris Parfüm, ürettiği Limon Kolonyasıyla taşıma ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Türkiye parfüm sektörünün en önemli markalarından olan Loris Parfüm, gündemdeki gelişmelerle birlikte 80 derece kolonyalarına yenilikler kazandırdı. Hijyen ve ferahlığı bir arada sunan Limon Kolonyası sprey forumunda ve kolay taşınabilecek boyutlarda üretilmeye başladı.

Limondan gelen ferahlatıcı etki

Limondan gelen ferahlatıcı etkiye portakal ve limon otu eklenmesiyle derinlik kazanan Loris Limon Kolonyası, pudra şekeri ve çam ile zenginleşen koku piramidiyle de kolonyanın ötesine geçiyor. Sprey formatıyla rahatlıkla taşınan kolonya, ihtiyaç duyulan her an kullanım kolaylığı sağlıyor.

Özel karışımla geliştirilmiş formüller

Loris’in sprey limon kolonyasının yanı sıra mandalina, portakal çiçeği, bergamot ve gül kokularına sahip alternatif kolonyaları da bulunuyor. Seride; Lemon, Ice Breeze, Intense Oud&Bergamot, Gardenia, Rose Angelica, Tandarine & Mandarine, Velvet Rose & Uod, White Suede Musk, Zeytin Çiçeği, İncir, Lavender, Mandarine mistik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her zevke hitap eden kolonyalar, yaklaşan bayram için de iyi bir seçim olacak.

Loris Parfüm’ün yeni Limon Kolonyası ile birlikte diğer ürünleri https://lorisparfum.com/ internet mağazasından müşterilerle buluşuyor.


Bir Cevap Yazın