Kitvak Buluşmaları’nın son konuğu Banu Koç

KİTVAK BULUŞMALARI’NIN SON KONUĞU

BANU KOÇ OLDU

“Kitvak’ın kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında belirli dönemlerde, hayırsever ve bağışçıları bir araya getirmek amacıyla Kitvak Buluşmaları adı altındaki etkinliklerine bir yenisi daha eklendi.

  Kitvak Buluşmaları’nın üçüncüsü; başarılı kadın genel2girişimci, iş insanı, Your Bag markasının sahibi tasarımcı Banu Koç’un katılımıyla Kültürpark Tenis Kulüp Rose Garden 1941’de gerçekleştirildi. Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul, “Banu Koç girişimleriyle örnek bir başarı öyküsü ve kısa sürede Türkiye ve dünyada aranan bir marka yaratmış. Kendisini bu etkinlikte konuk etmekten büyük onur duyduk” diye konuştu. Soruları yanıtlayan Banu Koç, “Birkaç kişiyle başlayan serüvenimiz şimdi 120 kişilik kocaman bir aileye dönüştü… Çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

Kitvak Buluşmaları etkinliği sonunda; Kitvak Yönetim Kurulu Üyeleri A. İklil Ulueren, Nesrin Coşkun, Mütevelli Heyet Üyeleri Berna Özyaman Öztin, Dürrin Toksöz ve İcra Komitesi Üyeleri tarafından Tasarımcı Banu Koç’a günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.


Bir Cevap Yazın