Kış Sezonu Tamamlayıcı Aksesuarları: Şapka-Bere

dantel bere3

Kış sezonunda özellikle dış giyimde tamamlayıcı aksesuar olarak üretilen şapka-bere modelleri, 2021-2022 sonbahar-kış modası için yine farklı ve özel tasarımlarla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Havaların soğuması ile birlikte giyim sektöründe en çok satış yapılan ürünlerin başında gelen şapka-bere modelleri satışı garanti olan ürünler olarak piyasada yer alır.

2021-2022 Sonbahar-Kış Sezonu için Belirleyici Ürün: Şapka-Bere

Yetişkinler için hazırlanan modellerden çok daha geniş bir yelpazede üretilen 0-16 yaş çocuk şapka-bere tasarımları kış sezonuna özel capcanlı renkler, süsler ve marka işbirlikleri ile de ön plana çıkıyor. Hazır giyim sektöründe kış sezonunda ürün hareketliliği  yaratan şapka-bereler, dış giyim platformunda da ihracat alanında yüksek oranda tercih ediliyor. AB standartlarına uygun iplik ve boyaların kullanılmasıyla Çin pazarını geride bırakan Türk malı şapka-bere takımları iç piyasada da satışta oldukça uygun olarak tercih görmektedir. Hem ihtiyaç hem de hediyelik yelpazede tercih edilen özel ürünler olarak da adlandırabileceğimiz şapka-bere modelleri, 2021-2022 sonbahar-kış sezonu için de belirleyici ürün olarak yerini alacaktır. En çok tercih edilen bu ürünler her türlü kumaş ve iplikle de üretilebilmektedir.

Şapka-bere ürünlerinde AB standartları uygulanması ile birlikte üretimde tamamen sağlığa uygun iplik, kumaş ve boyalar kullanılmaktadır. Bu açıdan da standartlara uygun üretim ile hem iç hem de dış piyasa için sürdürülebilir üretimle sağlıklı ürünler hazırlanmaktadır ve rekabet konusunda da ön plana çıkılabilmektedir.

Hem iç piyasa hem de dış piyasada müşteri taleplerini en iyi şekilde belirleyen ve bu yolda kaliteli üretim yapan şirketler başarılı olmaktadır. Şapka-bere ve hatta tamamlayıcı ürün olarak atkı ve eldiven ile birlikte satış konusunda da kazançlı sezon beklenmektedir. 2021-2022 sonbahar-kış sezonunda ön planda olacak trendler kadar sağlık ve rahatlık da ön planda tutulmalıdır. Müşterilerin memnuniyeti ile birlikte gelecek sezonlar için de yatırım yapılmaya başlanarak, trendler ve talepler şimdiden değerlendirilmeye başlanmalıdır.

2022 Yılının En Trend Şapka ve Bere Modelleri

Sonbahar ve Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan şapka ve bereler için birçok alternatif bulunmaktadır. Trendler ise her zaman olduğu gibi bu sezonda da bambaşka şekilleriyle karşımıza çıkmıştır. 2021 kışında giyim tarzınızın yanında fark yaratmanızı sağlayacak, farklı tarzlarda şapka ve bere modellerini sizler için toparladık.

İşte karşınızda 2022 yılının en trend şapka ve bere modelleri:

Örgü Kasket Şapka ve Bereler

Şapka ve bere çeşitleri içinde bu yılda önceki senelerde olduğu gibi en çok ilgi gören modeller arasında örgü kasket modelleri girmektedir. Kombinlere çok rahat bir şekilde uyabilmesiyle kolaylık sağlayan bu şapka ve bereler hem şık hem sıcak tutarak sizi memnun edecektir.

Gazeteci Şapka Modelleri

Son derece tarz bir model olan gazeteci şapka modelleri de bu yılın favorileri arasında yer alır. Bu sezon sıkça görebileceğiniz bu modeli doğru giysilerinizle kombinlediğinizle son derece entelektüel bir duruş yaratabilirsiniz. Aynı zamanda çok sıcak tutan bir model olduğu içinde kışın size rahat bir kullanım sunar. Genellikle sarı ve kahve tonları bu model için uygun ve yaygındır.

Parizyen

Genel olarak bizim kültürümüzün pek tarzı olmayan bir model olsa da son zamanlarda olduğu gibi 2021 yılında da Parizyen model şapkalar çok trenddir. Ufak bir tarz aksesuarla farklı bir görünüm yaratma peşinde olanların kesinlikle tercih etmesi gereken bir modeldir. Kış ayları şapka kullanımının yaygın olduğu zamanlar olsa da bu şapka modelini rahatlıkla sonbaharın başlarında ve sonlarında kullanabilirsiniz.

Sportif Bereler

amansız aksesuar isteyenler için vazgeçilmez: Bere! Hem de en yaygın olanlarından sportif tarzda yapılan modeller tarzınıza apayrı bir hava katacaktır. Binbir renk, örgü ve yazılı türlerini her kategoriden mağazalarda bulabileceğiniz bu bereler uzun zamandır olduğu gibi bu sezonda en trend parçalar arasında yer almaktadır.

Örgü Ponpon Bereler

Şapka ve bere tutkunu insanların dolabında kesinlikle yer alan eğer yoksa mutlaka edinilmesi gereken bir diğer parça ise örgü berelerdir. Özellikle ponponlu olanları! Her renginin yapıldığı, çeşitli örgü modelleriyle tasarlanmış sayısız bere çeşidine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik bu yıl uzun zamandır gördüğümüz tek ponpona sahip berelerin yanında çift ponponlu ‘mickey’ modelleri de oldukça yaygınlaşmıştır. Tercihinize göre istediğiniz model ve renkte alabilirsiniz.

Dantel Şapka Modelleri

Kış ayları için çok uygun olmasa da sonbahar için tercih edebileceğiniz farklı bir tarz ve hava katacak bir modeldir. Sıra dışı modellerden olan dantel şapkalarla sade tarzınıza çok güzel bir tarzda hareket katabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın