Kanyon’da görüntülendiler

Etiler Şamdan’ın merhum patronu Mehmet Tuna’nın kızı Melda Tuna, hafta içi iş çıkışı uğradığı Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Kısa bir alışveriş yapan Tuna, akşam yemeğini yedikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Melda Tuna Diva Magazin Kanyon
Melda Tuna

 Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Selda Acar, hafta içi dostlarıyla öğlen kahvesi için geldiği Kanyon’da objektiflerimize takıldı. Gina’da öğle yemeklerini yiyen dostlar kahvelerini de içtikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Selda Acar Diva Magazin Kanyon
Selda Acar

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Yasemin Kamhi, hafta içi kuaför için geldiği Kanyon’da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı. Ata Kuaför’den çıkan Kamhi, Harvey Nichols’tan kısa bir alışveriş yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Yasemin Kamhi Diva Magazin Kanyon
Yasemin Kamhi

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Tuncer – Selin Öztarhan çifti hafta içi sinema keyfi için geldikleri Kanyon’da objektiflerimize yansıdı. Gina’da akşam yemeklerini yiyen çift daha sonra yeni vizyona giren, başrolünü Mel Gibson’un oynadığı Deli ve Dahi isimli filmi izlemek üzere sinemaya girdi.

Tuncer - Selin Öztarhan Diva Magazin Kanyon
Tuncer – Selin Öztarhan

Bir Cevap Yazın