Jessica Alba’nın seçimi Türk markası oldu

canta_son

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba, ister alışverişte isterse sevdikleriyle buluşmaya gitsin Türk markası Mehry Mu çantasından vazgeçemiyor.

Hollywood yıldızı Jessica Alba geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta ailesiyle görüntülendi. Alışveriş merkezinde kızı ile de görüntülenen ünlü oyuncu, her iki günde stilinde Türk markası Mehry Mu çanta kullanmasıyla dikkatleri çekti.

Dünyaca ünlü güzel yıldız Jessica Alba, stiliyle dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu, başka bir gün ise bir süper market çıkışında fotoğraflandı. Alba’nın her iki stilini Türk markası Mehry Mu’nun ilkbahar-yaz sezonunda yer alan Fey Box modeliyle tamamlaması tüm dikkatleri markaya çekti.

Yurtdışında Jessica Alba Türkiye’de Beren Saat

Dünyada daha önce Jennifer Lawrence gibi birçok ünlü ve jetset ismin tercih ettiği Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın girişimiyle kurulan Mehry Mu, Türkiye’de de elit kesimin en sevdiği çanta markalarının başında geliyor.

Mehry Mu, Türkiye’de oyuncular camiasında da seviliyor. Yorganlar Fora işbriliğine ait “Cenan Tote” modelini ise ünlü oyuncu Beren Saat, Refik Anadol sergisinin özel gösterim davetinde kullanmıştı.


Bir Cevap Yazın