Japon güzellik ritüeli J-Beauty’nin her adımında Shiseido’nun ürünleri ile eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarın

Japon güzellik ritüeli Japanese Beauty(J-beauty)’den esinlenerek yarattığı ürünleri ile güçlü ve pozitif bir güzelliği ortaya çıkaran Shiseido, yüzyılı aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz güzellik anlayışını taşıyor.

Köklü deneyimini ustalık ve modern teknolojiyle buluşturan Shiseido, sunduğu benzersiz ürünleriyle yakaladığı basit, sade, pratik ve doğal güzellik anlayışı sayesinde J-Beauty’nin dünyadaki öncüsü olarak görülüyor. Japon güzellik mirasını günümüze taşıyan Shiseido, cilt bakımını bir hayat tarzına dönüştüren J-Beauty’yi doğa, sanat, teknoloji ve özgün bir mirası en iyi şekilde yansıtan ve bu alandaki ilklere imza atan ürünleriyle tamamlıyor.

1568190217_Shiseido_J_Beauty__11_

Tüm dünyada yükselişe geçen ve cilt bakımına bütüncül yaklaşarak uzun süreli cilt bakımını hedefleyen J-Beauty güzellik ritüeli, sağlıklı bir cildin anahtarı olarak görülüyor. Japonya’ya özgü ikili temizleme ve ikili nemlendirmeyle oluşturulan günlük J-beauty rutininde, derinlemesine ve doğru temizliği kişiselleştirilmiş bir ritüele dönüştürüyor. Shiseido, ikili temizleme, nemlendirme, güneşten koruma ve ciltte görünür ama hissedilmez makyaj ile Japon güzellik ritüelini tam olarak yansıtıyor.

1568190224_Shiseido_J_Beauty__14_

Japon güzelliği etkili cilt bakım ve öncü teknolojisiyle iyi geliştirilmiş formüllere odaklanıyor. Geleneklerin ve yerel doğal içeriklerin, inovasyon ve yüksek teknolojiyle uzun süre üzerinde çalışılan formüllere yansıtıldığına dikkat çeken J-Beauty uzmanı ve Shiseido Avrupa Ürün Planlama Müdürü Miyabi Kumagai, Japanese Beauty üzerine şunları söylüyor: “Japon güzelliği, uzun vadeli güvenilirlik ve yeniliklerle ilgilidir. Shiseido’da bir ürün hiçbir zaman nitelikleri ve yararları hakkında yüzde yüz bir kesinliğe ulaşmadan üretilmez. Tüm ürünlerin sonuçları bilimsel araştırma ve mantığa dayanıyor. Japon güzelliği günlük doğal bir eylemdir’’.

1568190214_Shiseido_J_Beauty__12_


Bir Cevap Yazın