İzmirliler Özsüt Select’te “Kışa Merhaba” dedi

01. Abdül Batur, İbrahim Urlulu

Özsüt, İzmir’in kalbi Alsancak’ta hayata geçirdiği sıra dışı konsepti Özsüt Select’te gerçekleştirdiği keyifli etkinlikle, “Kışa Merhaba” dedi. 

Türkiye’nin 83 yıldır mutluluk tadında ürünler yaratan markası Özsüt, İzmir’in kalbi Alsancak’ta hayata geçirdiği sıra dışı konsepti Özsüt Select’te İzmirliler ile beraber “Kışa Merhaba” dedi. İzmir cemiyet hayatından çok sayıda ismin katıldığı keyifli etkinlikte, davetliler Select’in Fransız pastacılık kültürünü yansıtan yepyeni lezzetlerini tadımladı. Özsüt Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Urlulu ve eşi Diane Urlulu’nun ev sahipliği yaptığı etkinlikte, davetliler Select’in zarif ve sıcak atmosferinde müzik eşliğinde keyifli saatler geçirdi. 

Özsüt Select, üretim aşamalarının canlı izlenebildiği açık mutfak mimarisi ve sürprizlerle dolu menüsü ile İzmir’de ilk günden müdavimlerini yaratmayı hedefliyor. Aydınlatmasından masa sandalyesine, içeride yer alan hâkim renk tonundan logosuna kadar tamamen farklı bir bakış açısıyla tasarlanan Select, Fransız pastacılık kültürünü yansıtan tarzıyla misafirlerine yeni ve bambaşka bir Özsüt deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Özel mimarisi, açık mutfak tasarımı ve canlı üretim konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan Özsüt’ün yeni mağazası Select’te, İzmir cemiyet hayatının seçkin isimlerini ağırlayan marka, davetlilerine sürpriz tatlar ve keyifli müzik eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşattı. 


Bir Cevap Yazın