İzmir Cemiyeti bu yemekte buluştu

IMPERIAL NİŞANTAŞI ARTIK İZMİR’DE

Diva Dergisi’nin geleneksel hale getireceği ’Diva Talks Kışa Merhaba’ etkinliğinin ilki Park Inn by Radisson Otel’de keyifli bir öğle yemeği ile gerçekleşti.

 GenelNeştersiz değişimin adresi Imperial Nişantaşı’nın sahibi Uzman Diyetisyen Özlem Posbaşoğlu, bu keyifli buluşmaya konuşmacı olarak katıldı. Diva Talks, şık bir öğle yemeği ile taçlandı. Etkinliğe İzmir’in cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Posbaşoğlu buzdan gelen güzellik yöntemi olan Cyro 21 hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Dünyaca ünlü isimlerin forma girmek için tercih ettiği Cyro 21 yöntemi hakkında merak edilen soruları da cevaplayan Uzman Özlem Posbaşoğlu: “Çok keyifli bir buluşma oldu. Katılımınız için teşekkür ediyorum…” diye konuştu.

Diva Talks Kışa Merhaba etkinliğine İzmirli seçkin isimler katıldı.

Keyifle geçen yemeğin ardından Özlem Posbaşoğlu tarafından Cryo 21 deneme uygulaması gerçekleştirildi. Uygulama hakkında bilgi veren Posbaşoğlu; “Bu yöntem dokulara zarar vermeden, deri altındaki yağ dokusu üzerinde etki sağlıyor. -40 derece soğuk ile parçalanan yağ hücreleri lenf sistemi ve kan dolaşımı ile doğal bir süreç halinde 15 gün boyunca vücuttan atılıyor. İlk seansta yağ dokusunda büyük bir azalma görülüyor…” dedi.

Etkinliğe özel hazırlanan ikramlar konuklar tarafından çok beğenildi. Şıklığı ile dikkat çeken masa düzenini Diva Wedding gerçekleştirdi.

Genel2


Bir Cevap Yazın