İZİKAD üyeleri iletişime devam ediyor

12-kopya

Haftanın belirli günlerinde en fazla onar kişilik gruplarla İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin öncülüğünde bir araya gelen iş kadınları aralarındaki dayanışmayı güçlendirdi

Kadın girişimciler için iş birliği ve dayanışma ortamı yaratan çalışmalar yürüten İzmir İş Kadınları Derneği’nin (İZİKAD) üyeleri, yaklaşık bir ay boyunca küçük gruplar halinde bir araya geldi. Haftanın belirli günlerinde en fazla onar kişilik gruplarla İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin öncülüğünde bir araya gelen iş kadınları, yeniden şekillenen pandemi yasaklarıyla birlikte iletişimlerini çevrimiçi gerçekleştirmeye karar verdi.

Pandemi ve İzmir depremini sürekli gündemde tuttuklarını ifade eden Başkan Betül Sezgin, ”Hem birbirimizle iletişim kuruyoruz hem de dernek çalışmalarımızı değerlendiriyoruz, aynı zamanda AB projeleri de yürütmekteyiz. Bu projelerle ilgili üyelerimizi de bilgilendiriyoruz. Çalışmalarımıza bilgisayar üzerinden devam etmeye karar verdik. Dernek ofisimiz çalışmalarını sürdürüyor. Yüksek sayılı üye toplantısı gerçekleştiremediğimiz için, küçük gruplar halinde bir araya geldik” dedi. Yarı açık bir mekan olduğu için toplantıları Küçük Kulüp Derneği Alliance Restaurant’ta gerçekleştirdiklerini de söyleyen Başkan Sezgin, görüşmelerde hem iletişimi güçlendirdiklerini hem de üyeler arasındaki dayanışma gücünü ortaya çıkardıklarını ifade etti.

Yaklaşık bir aydır küçük gruplar halinde Küçük Kulüp Derneği’nde bir araya gelen İZİKAD üyeleri, yeniden şekillenen pandemi yasaklarıyla birlikte buluşmalarını çevrimiçi gerçekleştirmeye karar verdi.


Bir Cevap Yazın