İyi ki varsınız…

Diva 16 Logo svs

Zaman çok hızlı geçiyor.
Hafta sonu, hafta başı, ay sonu, ay başı derken, bir de bakıyor um yeni yıl kutlamaları, iyi dilekler, yepyeni umutlar, yapılanlar, yapılamayanlar, içimde kalanlar, ben farkında bile değilken olup bitenler…

Bazen kendimi çok yorgun hissediyorum, bazen kendime şaşırıyorum, “Hayret” diyorum, “Ben tüm bunların üstesinden nasıl geldim?” diye soruyorum kendime. Sanıyorum bu hal sadece benim için geçerli değil, hepiniz böyle hissediyorsunuz zaman zaman biliyorum.
İyi şeyler oluyor, can sıkıcı şeylerin de olduğu kadar… Ama insan, ya işinden, ya ailesinden, çoğu zaman dostlarından, hobilerinden güç  alıyor. Almalı da zaten… Başka türlüsü zor çünkü.

İşte bana güç veren, ayakta tutan şeylerin başında Diva geliyor. İşini sevmek, daha iyiye doğru yürümek, çabalamak, emek vermek ve bu emeğin karşılığını almak muhteşem bir duygu.

Diva’nın bu hafta 16. yıl dönümünü kutluyoruz. 2003 yılıydı Diva yola çıktığında… İşin açıkçası biz de bilmi yorduk bu yolda, bu başarıyla ne kadar ilerleyeceğimizi… Elbette başarı tek başına olmuyor. Ben ve ekibim elimizden gelenin fazlasını yaptık ve Diva’yı bugünlere getirdik. Emek vermeye, özveriyle çalışmaya devam edip önümüzdeki yıllarda da siz okurlarımızla aynı kalitede buluşmak en büyük dileğimiz.

Daha önce de söylediğim gibi hedefimiz, 2023 yılında kutlayacağımız “Diva 20. yıl dönümü”müz. Hedefimiz; Diva’yı dünya magazininin nabzını da tutan bir Diva’ya dönüştürmek.

Diva’nın 16. yıl dönümü nedeniyle çok değerli isimlerden düşüncelerini almak istedik. O kadar güzel şeyler söylediler ki gerçekten duygulanmamak elde değil. Görüş aldığımız bir çoğunuz aynı cümlede buluştu ve “İyi ki Diva var!” dedi. İlkeli yayıncılık anlayışımız, özel hayata duyduğumuz saygı ve sizlerin takdiri ile daha iyiyi yapmaya çalışıyoruz.

Her zaman yanımızda olan, yaptığımız projelerde arkamızda duran , bize destek veren dergimizin İmtiyaz Sahibi Sayın Necip Varol ’a buradan bir kez daha ekibim ve kendi adıma teşekkür ediyorum. Siz okurlarımıza, destekçilerimize ve işbirlikçilerimize de gönülden teşekkürler…

Biz de tüm ekip olarak diyoruz ki; “İyi ki siz varsınız…”


Bir Cevap Yazın