İşini her zaman yanında taşıyanlara özel laptop sırt çantası

Sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarına özel tasarlandı

İş seyahatlerinde bilgisayarını her daim yanında taşımak isteyen tercihi konforlu, geniş hazneli ve dayanıklı laptop sırt çantaları. İş hayatında rahatlıkla kullanılan laptop sırt çantaları günlük hayatta da kolay kullanım özelliği ile erkek modasının stil kodlarını belirliyor.

Victorinox Almont Profesyonel Laptop sırt çantaları, stil sahibi erkeğin güçlü ve yenilikçi yanını ortaya çıkararak siyah rengiyle erkek modasında maskülenliğin dışa vurumunu yansıtıyor. Dolgulu dizüstü bilgisayar korumasına sahip çanta, işini sürekli yanında taşıyanların en büyük avantajı oluyor. Maksimum konfor sunan çanta, dayanıklı sapları sayesinde dizüstü bilgisayarın ağırlığını taşıyabilecek formda bulunuyor.

VictorinoxLaptopSırtÇantası3

Kolay ve konforlu kullanım

Victorinox Almont Profesyonel laptop sırt çantası su geçirmez fermuarları sayesinde yağmurlu havalarda kolay kullanım sağlıyor. Farklı bölmelere sahip özelliği ile içine yerleştirilecek eşyaların eşit dağılmasına yardımcı oluyor. Yumuşak ve dolgulu laptop bölmesi bulunan laptop sırt çantası, aynı zamanda 16 inç büyüklüğe kadar olan tüm dizüstü bilgisayarları muhafaza edebiliyor. Dahası, ayarlanabilir omuz askıları ile yükünüzü taşırken kendinizi rahat hissedebilir, işte ve iş seyahatlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında, www.hobix.com.tr internet adresinde, Beymen mağazalarında ve seçkin çanta bayilerinde bulabileceğiniz Victorinox Almont Profesyonel laptop sırt çantasının satış fiyatı 939,00 TL’dir.

VictorinoxLaptopSırtÇantası2


Bir Cevap Yazın