İşgören Poligon Balçova’da açıldı

01. Zafer İşgören, Tahsin İşgören, Eser İşgören SON

İşgören Poligon, Balçova Palmiye AVM’de düzenlenen özel bir kokteyl ile açılışını gerçekleştirdi.

Marka sahipleri Tahsin, Eser ve Zafer İşgören tarafından 20 yıl önce kurulan ve İzmir’de atıcılık sporunu bir kültür haline getirmeyi ve insanlara yeni bir hobi kazandırmayı amaç edinen poligonun açılışında 150’nin üzerinde davetli bir araya geldi. 

Açılışta, İzmir’in böyle bir eğitim ve atış poligonuna ihtiyacı olduğunu vurgulayan Tahsin İşgören, “Bu talebi karşıladığımız için çok mutluyuz. İşgören Ailesi ve markası olarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bizi bugün bu açılışta yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Poligon sahiplerinden Eser İşgören ise poligonunun iç tasarımının kullanıcıların güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlandığını, “Uluslararası Atış Tüzüğü”ne uygun bir şekilde inşa edilerek sekme önleyici materyaller kullandıklarını söyledi.

Üç farklı atış mesafesi seçeneğinin bulunduğu kapalı atış poligonunun yanı sıra, uzun yıllardır distribütörlüğünü yürüttüğü pek çok marka ve ürünün satış mağazasına da ev sahipliği yapacak olan İşgören Poligon’da bekleme salonu, kafe ve av market de yer alıyor.


Bir Cevap Yazın