İHTİŞAMA ÖVGÜ

Bvlgari Clients Dinner

Romalı mücevher evi Bvlgari, “Magnifica” yüksek mücevhercilik koleksiyonunu Milano’da iki gün süren etkinlikler eşliğinde sundu.

Bvlgari, İtalya’nın moda başkenti Milano’da markanın ilk Türk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya’nın da katıldığı etkinliklerde yeni koleksiyonunu tanıttı. Bvlgari ilk defa yüksek mücevhercilik ve yüksek saatçilik koleksiyonlarını, pandeminin karanlık günlerinden sıyrılıp yeniden doğan Milano’ya desteğini sunmak amacıyla bu şehirde sundu. Bu etkinlik kapsamında şehre gelecek olan uluslararası müşteriler, basın ve ünlü isimler aracılığıyla Bvlgari, global ölçekte tüm dikkatleri Milano üzerinde toplamayı amaçladı.

Bvlgari, Magnifica koleksiyonundan çok özel mücevher ve saat tasarımlarını “canlı tablo” formatında sergiledi. Etkinliğe katılan ünlü isimler arasında Türkiye’nin Bvlgari marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra Ester Exposito, Lily De Wittgenstein, Solange Smith, Vittoria Puccini, Lily Aldrige, Anna Cleveland, Jaime Lorente, Alessandro Borghi, Tamu McPherson, Nieves Alavrez, Alessio Lapice, Svetlana Khodechenkova, Alejandro Speitzer, Tanja Lacroix ve Leo Gassman gibi yıldızlar bulunuyordu.

Her ne kadar Roma Bvlgari’nin sonsuz ilham perisi ve esin kaynağı olsa da, Bvlgari İtalya’nın üretim gücünün ve İtalyan yaşam stilinin sembolü Milano’yu zengin Magnifica yüksek mücevhercilik koleksiyonunda yer alan 2 olağanüstü tasarımla onurlandırdı ve bu tasarımları şehrin ikonik simgesi olan Sforzesco Kalesi’ne ithaf etti.


Bir Cevap Yazın