Hibrid Enerji ile gençleşme

Hibrid Enerji nedir?
Hibrid Energy sistemi, isminden de anlaşılacağı gibi sinerjik ikili enerji etkileşimi ile çalışır. Yani cilt 2 farklı enerjiden aynı anda ve peş peşe etkilenmektedir. Bu enerji sistemleri radyofrekans ve galvanik akımdır. Aynı zamanda her atımda 36 mikroiğne cilde acısız ve kanamasız girer. Microneedling sırasında, iğnenin ucundan yukarıda bahsedilen iki enerji de cildin orta tabakasına (mezoderm) nüfuz eder.
Her seansın sonunda cildin orta tabasında fibroblastlar uyarılır ve kollajen lileri çoğalmaya yönelik uyarılmış olur. Ve bundan dolayı kolajen lileri cildi nemli ve sıkı tutar. Ayrıca hazır dolgu maddelerinin içeriğini oluşturan hyalüronik asit artışı da uyarıldığından ciltte dolgusuz dolgu etkisi de yaratılmış olur.

Hibrid Enerji hangi bölgelerde etkili oluyor?
Dekolte bölgesindeki parşömen kağıdına benzeyen kırışıklıklarda, boyun bölgesinde ve tüm yüz bölgesinde, ellerde kullanılımaktadır. Kısaca yaşlanma belirtileri olan deri kışıklıklarının gözlendiği her bölgede uygulanabilir.

Hibrid Enerji hem kırışıklıkları açıyor, hem yüzü geriyor…
Bu benzersiz teknoloji yıllara meydan okumaya çalışan kişiler için her zaman çözülmesi en güç sorunlarda özellikle tercih edilmektedir. Örneğin; dekolte bölgelerinizdeki parşömen kağıdına benzeyen kırışıklıklarınız, boynunuzdaki katlanma izi gibi bir türlü yok edemediğiniz çizgiler, burun yanınızdan aşağı inen derin kıvrımlar veya sigara kullanımıyla daha çok derinleşen dudak üzerinizdeki barkod çizgilerinizin giderilmesi için Hibrid enerji dolgu kullanımına gerek duymadan da doğal dolgu etkisi yaratır.

Cilt gözeneklerinden kurtulur, ışıldar, pürüzsüzleşir…
Sivilce izleri ve gözenekli cilt sorunları için klasik yöntemler, peeling, laser uygulamalarının ardından artık yeni ve güçlü bir seçeneğimiz de Hibrid Enerji yöntemi. Hibrid enerji mikroiğneleme yöntemi ergenlikten kalan sivilce izlerinde, yağlı ve gözenekli ciltlerde de uygulamalar sonrasında daha pürüzsüz görünüm sağlamaktadır. Uygulamalar sırasında ağrı duyulmaz, deri pullanmaları yaşanmaz ve sizi günlük yaşantınızdan koparmaz.

Güzelleşmek sizi yaşantınızdan koparmaz..
Hybrid Enerji uygulamaları özellikle kişileri günlük yaşantısından koparmadığı için, işlem sonrasında kızarıklık, morarma gibi istenmeyen yan etkilere sebep olmadığından ünlü isimler de bu uygulamayi tercih etmektedir. Örneğin, akşam bir davetiniz var ve o davete daha sıkı bir cilt ile gidebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, uygulamanın hemen ardından siz daha genç görünüyorsunuz. Sizin bildiğiniz bu sırrı kimse bilmiyor ama etrafınızdakileri içten içe düşündürüyor ‘cildi nasıl bu kadar genç, taze ve dolgun görünüyor?’. Ve böylece kişi doğal bir görüntü ile kırışıklıklarından kurtuluyor, yüzü hacim kazanıyor, yüz ovali toparlanıyor ve gençleşiyor.

Peki uygulama ne kadar sürüyor?
25- 30 dk.lık bir işlem süresi var. Ardından günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. 1- hafta aralıklar ile seanslar tekrarlanır. Ciltte yaptığımız bu uyarımlar 4 veya 5 seanslık kürler halinde yapılmaktadır. Etkiler yaklaşık 2 sene için kalıcıdır.


Bir Cevap Yazın